Question Имам обезпокоителен въпрос

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
простете ми, не разбирам как да използвам форума. вчера публикувах изявление за видеоклип в youtube, който изучавах. днес видеото изчезна, изтрито от лицето на планетата. дали аз съм провокирал това да се случи по някакъв начин? не съм параноик, обаче: вчера оставих въпрос в коментарите към видеото, отговорът, който получих, не беше това, което очаквах или разбрах. простоһттр://..........
 
Solution
no.lol,im not delusional,perhaps just a little nervous as to why the creator of this video did this,i want to contact him but i dont know who he is or anyway to do that,can anyone help me to figure this out?how do i contact youtubes bbexpert?theres more to story,but im absolutely positive the video was deleted because of what i said or did with comment on it.id like to fix that if possible,thanks

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Не изглеждате заблуден (в клиничен смисъл параноята е известна като параноиден делириум), но притесненията ви имат параноиден привкус, тъй като е човешко понякога да се чувствате по този начин. Скритият враг вътре във вас може и да е свързан с някакъв вид вина, която трябва да осъзнаете, за да я направите неоткриваема отвън (имайте предвид, че това е ваше и с вас). Странното поведение, което наблюдавате, не е толкова показателно за неприятности (от които не мога да обещая, че сте лишени). Така или иначе, за ваше добро ще е, ако си представите и признаете, че дори най-добрият хирург на света не би имал същото усещане, когато оперира собствената си майка или просто някой друг случаен пациент. Просто пренесете себе си в диференциран човек, на когото приличате, и действайте така, както би действал той.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Не трябва да се страхувам. Страхът е убиецът на ума. Страхът е малката смърт, която носи пълно заличаване. Ще се изправя срещу страха си. Ще му позволя да премине над мен и през мен. И когато премине, ще обърна вътрешното си око, за да видя пътя му. Там, където е отишъл страхът, няма да има нищо. Ще остана само аз.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
не.lol, аз не заблуждавам, може би просто малко нервни защо създателят на това видео направи това, искам да се свържете с него, но аз не знам кой е той или по някакъв начин да направя това, може ли някой да ми помогне да разбера това?Как да се свържете с youtubes bbexpert?theres повече за историята, но съм абсолютно сигурен, че видеото е изтрито заради това, което казах или направих с коментар към него.Искам да поправя това, ако е възможно, благодаря
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Здравейте, добре дошли във форума на ВВ. BBexpert е всеки експерт в BB форума като мен. Изтрихме видеоклиповете за производство на лекарства, за да спасим канала си от забрана. Можете да намерите всички тях тук е раздел Видео.
 
View previous replies…

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Честно казано, мислех, че аз съм причинил изчезването на видеоклиповете, защото веднага след коментара ми за контакт нещата изчезнаха.Бях малко съкрушен, когато видеото изчезна, защото то беше моят изследователски фокус, тъй като от 2010 г. насам е много дълга история, която споделям с малцина.Мразя това, което се е случило чрез нашето правителство, накратко казано, те отнемат толкова много неща, които могат да бъдат много полезни за определени хора, трябва ли да казвам повече.Благодаря отново.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Наистина оценявам това.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
това е една страхотна песен и аз исках да използвам заглавието на тази песен като отговор за вашата тема, но си помислих, че не много хора знаят реферата за weedeater
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
lol.no I didnt know it,but it really caught my attention,honestly it was fitting to me,thumbs up.
 
Solution
Top