Аз съм начинаещ и искам да знам как да обработвам лекарството скополамин

Slender

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2021
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Чух, че скополаминът е много ефективно лекарство и може да контролира хората, това лекарство е трудно да се намери, но аз имам растението и то дори не е рядко растение проблемът е, че много малко хора знаят кои химикали да използват, ако ми помогнете, ще ви дам малко за изпробване на това лекарство, моля, помогнете ми
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Аз също не знам много за това, току-що започнах да чета в него.

Но някои от тях създават кафяв прах, който вече е достатъчно силен, в най-чистата си форма е бял прах, но трябва да призная, че никога не съм виждал този хубав наркотик в реалния живот.

Според няколко доклада той се задейства мигновено и сте напушени в рамките на секундата, а след 20 сек-1 мин сте отворени за всякакви предложения.

Моля, не забравяйте, че центърът за разграничаване на "добрите и лошите" не е счупен, така че не можете просто да кажете "Убий ги всички сега" или "Прережи му гърлото", трябва да използвате положителни формулировки, напр. "вкарай бавно ножа във врата му" и трябва да сте много конкретни с формулировките си.

Използва се предимно от правителството като заместител на изтезанията, използва се като някакъв "еликсир на истината" при разпити, но един "обучен потребител" вероятно би могъл да преодолее това до известна степен.
Днес се използва при повечето тайни и незаконни разпити от гов, престъпниците и, разбира се, някои хора го използват за развлечение, но ми е трудно да повярвам, че някой може да се наслади на такъв вид опиянение.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Тя не е всичко, което се представя за такова. Смятайте, че е леко хероиново #4 високо ниво за опитните.
За неопитните - еднократно преживяване, подобно на масова случайна консумация на 4 грама MDMA, като същевременно ви е отказана вода за хидратация по време на преживяването.
Все още има продавачи, които предлагат това на пазарите в даркнет.
Един от тях се казва Pendate.
Същият продавач продава и "сигурни" тестове за производство на MDMA, DMT и скополомин.
 

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
12
Points
3
Има повече от няколко места, които го продават законно онлайн. Той не е контролирано вещество в САЩ. Не е задължително да се извлича от дървото борачеро. Всяко от растенията Datura би трябвало да е подходящо. Като например растенията Brugmansia Angel Trumpet. Това е едно от най-красивите растения, които някога ще притежавате. И домакините, които разхождат кучетата/бебетата си, постоянно го хвалят.
 

Attachments

  • uSDbcUolBT.jpg
    uSDbcUolBT.jpg
    179.5 KB · Views: 777
Last edited:

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Можете да направите контрабанда на производството на скополамин.
 

Psychotria Viridis

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Всъщност много местни южноамериканци го използват за развлечение и очевидно можете просто да си направите чай с цветовете или корените и да халюцинирате.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Почти съм сигурен, че можете просто да го накиснете във вода. Мацерирайте го, накиснете го в гореща вода за няколко дни и филтрирайте растителността. Воала, скополаминова супа, подправена с атропин и хиосциамин вероятно. Нещото, което е интересно за тези растения от типа Datura, е тропановата част. Други чисти неща с такъв включват кокаин. Също така много фенилтропани, които са стимуланти на нервната система. Има и други интересни тропани. Разбира се, можете да премахнете всичко от него и да го превърнете в нещо хубаво. Тропанът е хексанов и пентанов пръстен, закачени един за друг и сгънати в лодка или може би в стол. Той може да се върти напред-назад. Кой знае 🤷😂 е 5:33 сутринта в неделя. Събудих се в 6:50 ч. в петък
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Благодаря ви
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ето един патент - как да извлечем алкалоидите, без да изсушаваме растенията https://patents.google.com/patent/DE3603678A1/en

Алтернативно те могат да се изсушат и да се извлекат от А/В или STB
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Благодаря ви
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
новобранец и скополамин в едно изречение обикновено се сближават до смъртта на новобранеца, така че наистина се надявам, че разполагате само с растителен материал, от който е много трудно да се получи, следователно може да имате шанс да научите химия и да избегнете интоксикация, но трябва да сте истински късметлия.
 

Yugix

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 1, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
И така, наскоро един приятел ми подари ангелски тромпет (brugmansia suaveolens), бих искал да знам как да извлека скополамин за експерименти, но това, което получихме досега, беше само халюциногенен чай.

Някой може да помогне?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Здравейте, да:

Извличане на скополамин от Brugmansia suaveolens

Изсушената прахообразна надземна част на B. suaveolens (5,0 kg) беше екстрахирана ултразвуково в метанол (3 пъти, всеки път по 10 l за 60 минути при 50°C). След отстраняване на метанола във вакуума се получава тъмен твърд метанолов екстракт (300 g). След това този екстракт се суспендира в 2 L дестилирана вода и се разделя последователно с дихлорметан и етилов ацетат (всеки по 3 L), за да се получат съответните дихлорметанов екстракт (30 g), етилов ацетат (12 g) и воден слой. Екстрактът от етилов ацетат е разделен грубо на хроматографска колона от силикагел, елуирайки с градиентна система от разтворители дихлорметан/метанол (0-100 % обемно съдържание на метанол), за да се получат шест фракции (Е1-Е6). Фракцията Е2 е хроматографирана многократно върху колона от силикагел, елуирайки с изократична система от разтворители етилов ацетат/метанол/вода (20/1/0,05, обем/обем), за да се получат четири фракции Е2А-Е2Д. Фракцията E2A се натоварва на хроматографска колона с обратна фаза от смоли C18 и се елуира с метанол/вода (2/1, v/v), за да се получи скополамин (62 mg). Чистотата на изолирания скополамин е определена чрез HPLC-DAD и е установено, че е 98,3%.

Mai, Nguyen Thi. "Quantitative analysis of scopolamine in Brugmansia suaveolens by HPLC-MS method." J. Multidiscip. Eng. Sci. Technol 4 (2017): 8176-8179. http://www.jmest.org/wp-content/uploads/JMESTN42352392.pdf

Моят коментар:
Мисля, че можете да избегнете допълнителната екстракция чрез DCM и EA за лична развлекателна употреба. Вземете предвид, че това ще бъде екстракция на скополамин с други алкалоиди.

 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Бускопан съдържа активната съставка хиосцин бутилбромид. Тя не е същата като хиосцин хидробромид, който е различно лекарство, приемано за предотвратяване на морска болест. Бускопан се предлага под формата на таблетки и се отпуска по лекарско предписание.

От Google^, пушете Buscopan и вижте какво ще се случи! Това е на ваш собствен риск, нещата са силни и смъртоносни, Datura трябва да е едно от най-лошите преживявания, които някога съм имал!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Чух за лекарство, което е в употреба с името скобутил, това е n-бутил скополамониев бромид, четвъртична амониева сол, използвана като антиеметик. Но късмет с набавянето му от този фром!
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Нейната не е екстракция на таблетки, вие пушите смачканото хапче! опитайте я бро и разберете сами.
 

nujrc

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Историите за скополамина са пресилени. Разбира се, всеки може да бъде по-уязвим и контролируем в амнестично объркване, но това не е толкова сигурно.

Ако искате да го направите само за консумация, не си губете времето. Можете просто да си го купите. Това е обичайно лекарство против гадене в доста страни, с някои други приложения.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Датура е различен звяр, съдържа повече от скополамин, а пушенето на скополамин също не е шега. Когато се пуши, тази бутилбромидна група се отцепва и ударът на пушения Скополамин е от следващо ниво, което изобщо не е за хора със слаби сърца. отидете да опитате и вижте колко сте уязвими или за по-добър начин да видите ефектите му е да имате приятел, който го приема "по собствена воля", и да видите ефектите от това върху него. тогава ми кажете, че не ви оставя в състояние на уязвимост. Приятелят ми прегръщаше едно дърво, казвайки ми, че това е жена му, би ми дал всичко, което има в джобовете си, ако бях поискал.

Виждал съм само хора, които са се объркали от него, а личният ми опит както с датура, така и с пушенето на тези таблетки, е: не си играйте с наркотици, деца!
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Скополамин? Това нещо е бурунданга! То предизвиква внушаемост, забравяне и делириум. При високи дози може да убие. Антидотът е ареколин хидробромид!
Някой, който консумира Arecoline Hydrobromide или бетелови ядки, е по-малко вероятно да бъде засегнат от бурунданга. Освен това Ареколин хидробромид има когнитивно
когнитивни и ноотропни свойства, а Arecoline Hydrobromide ви дава опиянение. Просто си вземете ареколин хидробромид или кратом, ако искате да се надрусате. Веднъж един добре облечен чернокож използва бурунданга върху мен и говореше, че има нужда от помощ и нещата станаха по-празни, той продължаваше да хвърля повече прах и измами и той взе пари. Той е гаден! Глупав боклук! Разбрах за частта с вземането на парите едва когато щях да платя на фитнеса. Може би ще си взема Ареколин хидробромид, ако получа парите. Може да е имало нещо на ръката ми в някакъв момент. Опитаха се да направят същото с брат ми и се опитаха да му продадат фалшиво злато, докато хвърляха прах многократно и прочие. Той не носеше никакви пари, така че те не получиха нищо. Последната ми бивша приятелка съсипа органичната химия и математиката и изгуби интерес, когато разбра, че вземам модафинил за ADHD и той ме прави умен и съсредоточен и че искам да бъда фармацевтичен химик или химик-изследовател. Имам нужда от скорост (амфетамин, етиламфетамин) точно сега. Справям се добре с научните и други неща благодарение на Модафинил и Армодафинил. Кратомът ме кара да пия по-малко етанол (алкохол за пиене). Загубих фокус върху науката и математиката и животът ми стана непълноценен без тях. Имам нужда от математика и наука, никое момиче не трябва да съсипва математиката или науката или те са гадни! Може би някой ден отново ще мога да се занимавам с научни неща.
 

Jessica

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 8, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Вече имаме скополамин на прах.
 
Top