Question Как да пречистим уличния метамфетамин до d-meth?

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
И така, ако имам някакъв предполагаем кристален метамфетамин, как мога да го пречистя до d-meth?
Промиването с актетон е лесно. Но какво да кажем за другите съставки?

Какво представлява веществото n-iso, чух, че е неактивна съставка, как се създава? как можете да се отървете от него?

След това накрая отделете d и l с киселина?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5

Ето ви за пречистване.
Разделянето на енантиомерите вече ти го обясних, а и го има в темата, към която дадох линк.
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Hii...
Как да конвертирам хидрохлоридна киселина от 37% в 35%? Искам да използвам за HCL газ за кристализация. Wht i use NaCl pour with HCL Acid, pour H2So4. Но в моя разтворител за ефедрин има масло. Предполагам, че имам проблем с концентрацията на Hcl. Защото в книгата на чичо Фестър за метамфетамините се казва, че трябва да се използва 35% hcl киселина.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Можете да използвате 37% киселина. При 2% има не толкова съществено въздействие.
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Патронът u е много любезен с мен. Имаш ли телеграма?
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Искам също така да попитам. Как мога да извлека 100% ефедрин hcl от хапчета, съдържащи 12,5 mg ефедрин hcl и теолифин 120mg. Стъпка по стъпка, аз също се притеснявам да използвам ур предпочитам в "извличане на ефедрин от хапчета", защото у няма фризер. Готовият продукт е петролен етер 40-60, толуол, NaOH, HCL газ, сепарираща фуния, чаша, магнитна бъркалка.
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
@G.Patton как да направя хипофосфорна киселина, като използвам натриев хипофосфат, hcl 37%, петролен етер 40-60, мога ли да използвам диетилов етер?
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
@G.Patton after i done reflux 8H proccess with ephedrine hcl + Hypophosphorus acid + iodine crystal. Какво трябва да направя с разтворителя, когато изстине? Как да кристализирам. Защото видеото на чичото за готвене на криви в този сайт е рязане. Последната стъпка е разтворителят да се излее в разделителна фуния н да се залее с Naoh, колко разтвор на Naoh н след това какво следва?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Имате предвид натриев хипофосфит?

Тази тема за друга тема. Моля, попитайте ме в PM или направете подходяща тема за Q/A.
 
Top