Question Как да си направим екстази от критъл под формата на таблетки?

SebastianMorne

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 10, 2023
Messages
4
Reaction score
5
Points
3
Чудех се как човек би превърнал кристалите в хапчета, тъй като те се продават по-добре, вече знам откъде да купя пресата, само не и как да оцветя кристалния прах, без да губя чистота и всичко останало.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Най-добрият от тях Pill Press ZP9 u може да си купите аз съм в европа или Китай евтин
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Здравейте, имам хапчета умират режим за хапчета преса zp9 и прах с цвят за направени твърди хапчета xtc
 

SebastianMorne

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 10, 2023
Messages
4
Reaction score
5
Points
3
Здравейте, благодаря ви за предложението, но вече имам преса, която ще взема назаем от приятел, ако някога спечеля достатъчно пари, за да инвестирам в такава за себе си, няма да се поколебая да се свържа с вас. Пожелавам ви приятна почивка през останалата част от деня!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
просто пулверизирайте вашия кристал, за да създадете много фин прах, и смесете вашия mdma прах с уплътняващ агент, като магнезиев стеарат и микрокристална целулоза, заедно с багрило на прах, това може да бъде закупено вече готово от интернет, ще го намерите като: Readymix свързващо вещество за пресовани таблетки или по-добре директно Говорих с нашия партньор и приятел STARWARS. След като смесите и направите съответните изчисления, за да коригирате теглото на вашите хапчета, ще бъдете готови да ги поставите във вашата преса tdp-0 или в машината, която ще използвате
 

SebastianMorne

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 10, 2023
Messages
4
Reaction score
5
Points
3
Благодаря ви за отговора, тогава ще го разгледам. Приятна почивка през останалата част от деня!
 
Top