Question Как да напусна Европа, когато е издадена европейска заповед за арест?

lokozombo

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 20, 2023
Messages
11
Reaction score
4
Points
3
Чудя се дали е възможно да напусна Европа, ако издадат европейска заповед за арест за мен. Планирам да замина по-рано, но какво ще стане, ако това не се получи? За летища не може да става и дума, но какво да кажем за нормалните граници? Остават ли само фалшиви документи?
 

lokozombo

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 20, 2023
Messages
11
Reaction score
4
Points
3
Знам, търся го. Знаете ли някакви надеждни уебсайтове за паспорти? Засега разполагам само с лични карти и шофьорски книжки. В най-лошия случай мога да пътувам до Грузия с личната си карта. В Грузия ще бъда извън Европейския съюз, така че в най-лошия случай ще използвам нормален паспорт
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Това зависи от това къде се намирате, но имате 2 възможности.
1. Да отидете в Сърбия. В рамките на ЕС вече няма паспортен контрол. След това просто трябва да влезете в страната, след което не можете да бъдете депортирани.

2. Можете също така лесно да се скриете в следващия голям град с фалшиви документи за самоличност. В зависимост от престъплението, което сте извършили, можете просто да оставите всичко зад гърба си и да започнете нов живот с фалшив документ за самоличност. променете външния си вид и това е всичко.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Първо помоли да се свържа с него, а после се опитва да ми продаде неща... странен измамникһттр://....
 

lokozombo

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 20, 2023
Messages
11
Reaction score
4
Points
3
хехех току-що е създал акаунт и си мисли, че ще намери глупак
 
Top