Question Как да наемаме хора за наркобизнеса и други подобни?

ginger1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Някой знае ли? Трябва ли да им кажа предварително или да използвам хора, които са само пощенски служители и други подобни неща, или да се опитам да изградя мрежа чрез интернет, както тук?
 

BadBoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Изработеният уебсайт получава продукт с добро качество и се продава на хора от цял свят. Много по-безопасно като u продават на Streat
 

ginger1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Вие не разбирате какво казвам, казвам дали трябва да накарам хората да правят неща със знанията си или просто да наемат случайни пощальони и да не казват нищо.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Просто наемете едни хора, които ще изпращат пратките вместо вас. Вие плащате за всички пакети с купена кредитна карта. По-добре ще е, ако наемете случаен човек, за да не ви познава и да не може да ви доносничи. Винаги можете да наемете добър приятел, за когото знаете, че няма да го подмени и ще направи нещата много по-сигурни от горното решение.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Лично аз смятам, че онлайн е само черешката на тортата. Никога не бих продавал под определена сума, бих извършвал сделки на места, където никой не ме познава, и бих наел поне 1 бегач, уверете се, че той знае какво става, иначе ще реагира лошо, когато разбере, а на тях няма да им отнеме много време да разберат. Уверете се, че му плащате добре и се опитайте да го предпазите от дрога, докато работи, но бъдете щедри след работното време. Уверете се, че е ясно, че той трябва да прави предавания и да не общува. Извършвайте собствените си обществени поръчки или той може да се окаже проблем.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Лично аз смятам, че онлайн е само черешката на тортата. Никога не бих продавал под определена сума, бих извършвал сделки на места, където никой не ме познава, и бих наел поне 1 бегач, уверете се, че той знае какво става, иначе ще реагира лошо, когато разбере, а на тях няма да им отнеме много време да разберат. Уверете се, че му плащате добре и се опитайте да го предпазите от дрога, докато работи, но бъдете щедри след работното време. Уверете се, че е ясно, че той трябва да прави предавания и да не общува. Направете си сами поръчките или той може да се окаже проблем
 
Top