Question Looking for a vendor Как да получа малко количество d-meth?

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
Търся и се стремя да се сдобия с чист d-meth. Ползвам го вместо метилфенидат или амфетамин в ниска доза, тъй като прави по-малко нервни или напрегнати. За съжаление всички неща на обикновения пазар не са чисти или са рацемични или каквото и да е...

1. И така, някой продава ли тук малко количество d-meth в Германия?

2. Ако не, какъв би бил най-лесният и неусложнен начин да го направя?

3. Видях, че някъде има ампули за инжектиране, които да се продават и които съдържат ефедрин hcl 50mg/ml. Това би ли свършило работа, ако получа примерно 5 г ефедрин хкл? Трябва ли все пак да извлека ефедрина или мога да използвам само съдържанието на ампулата? Искам да кажа, че изглежда, че това е само вода, предполагам.

4. Някой тук продава ли ефедрин hcl или знае линк към магазин (европа). каква е нормалната цена на ефедрина?

5. Четох, че с ефедрин може да се премине направо към d-meth?

6. псевдо или ефе няма да има разлика?

7. Кои химикали са трудни за набавяне и откъде мога да ги получа? Какво ще кажете за фосфора?

8. Необходима ли е стъпка на кристализация? Искам само чист продукт, който след това мога да смеся с вода и след това да дозирам в милилитри за орална консумация. не ми трябват парченца или други неща.

9. какви вещества са крайният резултат и каква е очакваната чистота?

10. какво оборудване ми е наистина необходимо. Не планирам да изграждам лаборатория, тъй като това хоби ми се струва доста опасно :-D
 
Last edited:

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Започване от рацемична свободна база:
По същество утаявате L-R , където R е фенетиламин, с d-тартратен или d-камфорсулфонов, като получавате L-R L-тартратен/камфорсулфонов, вашата течност съдържа само D-R, филтрирайте утаяването с желаната киселина.
Алтернативата е да се използва l- тартрик за утаяване на рацематния разтвор, като се получава D-R D- тартрат, филтрира се , базифицира се филтрираното твърдо вещество, утаява се само D-R с желаната киселина.
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
Значи това е, за да се получи декс-амфетамин от рацемичен амфетамин?

Мога да си набавя декс-амфетамин и рацемичен амфетамин по лекарско предписание. Също така има надеждни продавачи на darknetmarket за чист декс-амфетамин. Така че това не е проблемът.

Но искам d-метамфетамин, който не може да се получи по лекарско предписание тук, а качеството на продавачите на darknetmarket е ненадеждно. Така че търся някакъв легален продукт тук или най-неусложнения начин да го направя сам.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
можете да ги приложите към метамфетамина, ало?
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
hmmmһттр://..... Проблемът е, че не знам какво всъщност продават тези продавачи с ниско и средно качество на металите. Нейното не е, че е просто рацемичен и това е. Понякога е фалшив метамфетамин или фалшифициран и може би дори не е рацемичен. Никога не се знае.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
It dosen't matter if it is purely racemic or not, it can be 40/60 you don't care, you just take out the d part. за директна покупка на продукта мога да посъветвам да отидете в Alphabay, почти не съм виждал някой да продава метамфетамин тук.
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3

Досега не съм имал добър успех на алфабай да получа някакво добро качество, което да е д-мета. Ето защо търся тук.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
за ephedrine hcl, catcafe.is продава enurace (ephedrine hcl), pharma quality, много добър уебсайт, на rx meso, има публикация на този уебсайт !
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3

Благодаря, знаете ли коя е обичайната цена за ephe? Не мога да видя на този уебсайт, защото не е наличен там (предполагам, че е изчерпан)
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Мисля, че цената е 80 евро за 100 х 50 мг ефе
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3

Какво означава L-R, когато пишете " L-R L-тартарат/камфорсулфонат". Искам да кажа за какво е R? За въртене?
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
Ах, извинявайте, R означава амфетамин.

Някак си не мога да получа d-винена киселина. Така че ще трябва да използвам л-винена киселина.

Казвате, че го правите със свободна основа? какво ще стане, ако имам амфетаминов сулфат като закваска?

Казвате, че ако се използва л-винена киселина, се "получава D-R D-тартарат". Тогава как да го отделя? Работи ли с ацетон? Киселина, каква киселина е лесно да се получи?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5

Имате сулфат, разтваряте го в минимално количество вода, към този разтвор добавяте разтвор на NaOH, докато не наблюдавате образуване на органичен слой върху вашия aq слой. Извличате този малък органичен слой с малко толуол, ксилол, петрол, хексан и т.н. (2-3 пъти) Екстрактите отделяте, изсушавате и воала - имате разтвор на свободна от амфетамини база, с който можете да си играете.
Да, използвайки L тартрикон, получавате D-meth L-tartrate, който не е подходящ за съхранение, хигроскопичен е и т.н. Това се заобикаля просто чрез филтриране. Вашата течност ще съдържа предимно L-фракция, така че я оставяме настрана. Сега полученото твърдо вещество, което е нашата D-фракция, разтваряме отново във вода, отново добавяме NaOH и получаваме нашата свободна основа, но вече съставена предимно от D. Отново екстрахираме с подходящ разтворител няколко пъти, комбинираме, изсушаваме, утаяваме със сяра.
Надявам се, че е ясно, прочетете темите, към които дадох връзка.

За окончателното утаяване можете да използвате сярна или фосфорна, най-добре е сухата от фризера сярна в ацетон. фосфорната има много вода в себе си и ще ви създаде много главоболия, от които нямате нужда в живота си.
 
Last edited:

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
Как да разделя с толуол, ксилол, ...?
Също така ми е необходим магнезий за сушене?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Вземате разтворителя, изсипвате го върху реакционната маса, изсипвате цялото нещо в разделителна фуния, затваряте вентилационния отвор разклащате, не използвайте прекалено много, защото ще разредите прекалено много свободната си база
Да, магнезиев сулфат, натриев сулфат, бариев оксид или дори NaOH или NaCl, въпреки че те не работят толкова добре.Можете също така да промиете със солен разтвор още веднъж, след като изхвърлите водния слой от разделителната фуния.
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
*bump* Някой продава ли някакво малко количество чист d-meth?
 
Top