Question Как да намерите/създадете лаборатория?

Hank Shrader

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
45
Reaction score
9
Points
8
какво трябва да се направи, ако не е възможно да се създаде малка лаборатория в къщата или гаража?
Възможно ли е да се намери тайна такава, в която да се участва?
възможно ли е да се заеме изоставена къща?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Здравей, човече,

Не бих ти препоръчал да обитаваш изоставена къща.

Също така намирането на лаборатория, към която бихте могли да се присъедините, е много малко вероятно, тъй като професионалните готвачи никога не биха споделили адреса си с никого, което бих препоръчал и на вас - никога не споделяйте адреса на лабораторията си с никого!!!

Също така, лабораторията не бива да се създава в дома ви или в гаража ви, добрите стари времена, в които това можеше да стане лесно, са отминали. В днешно време това е твърде опасно.

В този смисъл бих предложил следното:

Наемете гараж извън града/в друг град анонимно (плащайте в брой/използвайте фалшиви документи за самоличност) за 50-150 евро/долара (в зависимост от страната/местоположението ви) на месец, където можете да създадете лабораторията си.
Това не е най-идеалният вариант, но определено е добро начало. Ако не можете да си позволите това, бих ви препоръчал да се подсигурите за малко по-дълго време, тъй като сигурността не трябва да се компрометира по парични причини.

Мога горещо да ви посъветвам да прочетете книгата " Изграждане и функциониране на тайни нарколаборатории ", преди да започнете дейността си, и да се придържате към тези правила, сякаш държите на живота си, човече!
 

hazel

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
1
Повечето от младите химици не разполагат с опит и пари за скъпо лабораторно оборудване, така че е най-добре да използваме това, което имаме у дома като. Чичо Фестър бутилка сок или вино 5 л тенджера с вода нагревател спринцовка плат тениски кофа кухненски ръкавици и най-скъпия противогаз с филтри не ви е необходимо скъпо оборудване за лабораторията !!!
 

hazel

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
1
набор от филтри
 

Attachments

  • NFXqKSeZbp.jpg
    NFXqKSeZbp.jpg
    20.5 KB · Views: 280
  • uFYJbTmZtw.jpg
    uFYJbTmZtw.jpg
    4.2 KB · Views: 283
  • Jpzuwx3kId.png
    Jpzuwx3kId.png
    30.4 KB · Views: 293
Last edited:

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Fb5tDxlsST
Не се смейте, това е всичко, което успях да направя с материалите, които имах под ръка
 

hazel

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
1
Студен синтез 4mmc
Чичо Фестър би се гордял
 

Attachments

  • ANgwqv3pab.jpeg
    ANgwqv3pab.jpeg
    116.2 KB · Views: 185
  • Oe3QtaPUb7.jpeg
    Oe3QtaPUb7.jpeg
    105.1 KB · Views: 164
  • WuBQFgoUZ4.jpeg
    WuBQFgoUZ4.jpeg
    116.4 KB · Views: 186
  • aVWZJhxAKq.jpeg
    aVWZJhxAKq.jpeg
    101 KB · Views: 176
  • 3k7x6qSJeI.jpeg
    3k7x6qSJeI.jpeg
    99.7 KB · Views: 164
  • yfPthbj3F9.jpeg
    yfPthbj3F9.jpeg
    107.4 KB · Views: 167
  • PS0qCbaXBD.jpeg
    PS0qCbaXBD.jpeg
    111.8 KB · Views: 179
  • qtpVhWnez4.jpeg
    qtpVhWnez4.jpeg
    117.9 KB · Views: 178
  • sIT1JgSowc.jpg
    sIT1JgSowc.jpg
    521.8 KB · Views: 186

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Мисля, че лабораторно оборудване може да се позволи за сума между 2 000 и 5 000 USD/EUR и това е нещо, което всеки трябва да се опита да си позволи... Освен това е по-лесно да си възвърнете парите с прилично оборудване.

Както казах по-горе, аз съм на мнение, че безопасността никога не трябва да се компрометира по парични причини в рамките на химическия синтез.
 

Hank Shrader

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
45
Reaction score
9
Points
8
това Е много интересно, но колко чист ще бъде продуктът. но най-вече, дори и да става въпрос за различни съединения, говорим ли за същите рискове като тези при грозния метод на разклащане и печене?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Заповядайте! Когато планирате работата си, винаги имайте предвид безопасността (здраве и свобода)
 

Hank Shrader

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
45
Reaction score
9
Points
8
Както и да е, ако платя в брой за гараж, когато предам парите и документите, човекът не разбира ли, че документите са фалшиви или не ми принадлежат, само като погледне снимката на документа?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Съществуват различни случаи на използване на фалшиви документи за самоличност.

Напр. откриване на банкова сметка на друго име - тук бихте използвали само фалшиви цифрови документи за самоличност, за да не се налага да показвате лицето си.

Когато получавате гараж с фалшив документ за самоличност, разбира се, ще трябва да имате документ за самоличност, който показва истинското ви лице. В най-добрия случай не бихте поръчвали това от същия профил/адрес за плащане/адрес за доставка, както всичко останало, тъй като след това този фалшив идентификатор би могъл да бъде свързан с вашата DN самоличност или с други незаконни неща, които вашата DN самоличност е направила.

Мога ли да обясня това достатъчно добре?
 

Hank Shrader

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
45
Reaction score
9
Points
8
къде се получават и на кои места могат да се използват
 

Hank Shrader

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
45
Reaction score
9
Points
8
някой да ми потвърди, че не вижда профила на този потребител? дали това се дължи на забрана?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Можете да ги получите пред ДНМ или от надеждни източници на ДН, които е трудно да се намерят.

Как можете да ги използвате е описано по-горе.

Освен това има тема в групата "Community Board", която можете да намерите, като кликнете върху връзката под съобщението ми (това е частна група в breaking bad)
 
Top