Question Как да извлечете LSA от HBWR

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Здравейте

Може ли някой да помогне с някакъв полезен запис - искам да извлека LSA от семена HBWR. Имам нужда от помощ за мащабно извличане от минимум 5 килограма семена. Мога ли да го намеря някъде? Най-добре ще е със снимки. Обзалагам се, че извличането в голям мащаб ще бъде различно от това в малък мащаб. Преди да опитам това:

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/theoretical-synthesis-of-lsd-from-hbwr-seeds.4652/#post-27071

Просто не работи - след филтриране имам кафяв прах на филтъра, а не кристален LSA.

Имам нужда от помощ, моля.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Опитах Кашъна онзи ден, превъзходни резултати.
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Опитвам се с това извличане. Със сутрешно цвете - 100 грама и накрая получавам кафяв прах - не е много. Може би това ще проработи с HBWR, но ми трябва нещо за по-голям мащаб - минимум 1 килограм наведнъж. Може ли да се мащабира този текст? Във форума на BB не мога да намеря много за мащабно извличане на HBWR с хидролиза на LSA. Писанията в интернет са направени за производство на течни LSA за консумация, а не за мащабно извличане за получаване на кристални LSA за по-нататъшна обработка.

В интернет е пълно с екстракции на LSA, но това не е това, което искам - искам LSA в кристална форма, която е стабилна и може да се използва за производство на LSD.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
За производител на L .s. d започнете от ерготамин тартарат, имате синтез в този форум, ерготаминът е най-добрият начин за създаване на lsd, по-лесен и бърз
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Мисля, че за да получите чисти кристали, ще трябва да направите колонна кристалография. За съжаление, не съществува лесен за следване тек за това, ще трябва да прочетете за това в научни статии.
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Благодаря ви. Това е, от което се страхувах. Проверих и в Reddit и това е вярно - не мога да намеря анобиди, които да имат LSA в цистална форма, стабилна, а не в някаква киселинна вода... Гледах и стари статии от 60-те години за извличане на алкалоиди от ергота (Адам Готлиб - киселина), но е доста сложно и се надявах да получа някое лесно писание. Благодаря Ви за информацията и по време на моите проучвания получавам информация за LSH от сутрешни цветя. Интересно е - в reddit:

Zero nausea morning glory LSH Tek based on 2022 LSH study with 20 pics and 7 trip reports, natural LSD
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Екстракция с алкохол или DCM
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Бихте ли уточнили това? Използвам текса на Каш, но ми се струва ненужно сложен... Резултатите са доста добри, но се чудя дали има по-добър тек
 
View previous replies…

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Използвайте екстрактор на Сокслет, а като разтворител можете да използвате смес от етанол и метанол
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Или просто добавете HBWR в етанол и след това го филтрирайте
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Искате да кажете, че само като го превърнете в каша и след това добавите етанол, ще е достатъчно? Ами мазнините, растителните влакна и другите алкалоиди?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Те просто спамят всички скорошни теми, които могат да намерят. Ако постъпите така, няма да получите чисто извлечение, въпреки че това технически работи. Тук обсъждахме текс, за да имаме кристали като краен продукт, не вземайте предвид това, което каза по-горе (с изключение на сокслет, сокслет са страхотни)
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Искате да извлечете или изолирате чиста LSA? Ако искате да извлечете, няма нищо лошо в екстракцията с алкохол.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Мога да препоръчам този видеоклип за общо извличане
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
А може би опитайте да използвате метода на киселините/основите, защото някои мазнини и масла са неразтворими при променено рН
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Аз съм буквално обучен лабораторен специалист, знам как да извърша екстракция. Това, което искам да кажа, е, че публикувате съобщения с ниски усилия, които нямат отношение към разглежданата тема
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Струва ми се, че и двамата имате действително добри забележки! T0lek511 е прав в смисъл, че ако говорим изключително за "екстракция", една етанолова екстракция може да е достатъчна.

В същото време ние се опитваме да получим възможно най-чисти LSA, които изискват както екстракция, така и след това изолация, така че архе не греши.

Не вярвам T0kek511 да е правил постове с ниски усилия, тъй като информацията, която предостави, беше интересна за човек като мен, който е начинаещ. И аз имам дълбоко уважение към вас двамата, които всъщност са професионалисти.

Мисля, и това е моето мнение, че вие, момчета, бяхте твърде враждебни един към друг в начина на говорене! Всички ние сме цивилизовани химици (аз, донякъде хахахахаха, не мога да се сравнявам с вас, момчета), способни сме на цивилизовани разговори :)
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Когато се базифицират, мазнините са склонни да се слепват поради сапонификацията, нали? Или аз говоря глупости?
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
В този документ от The Vespiary са представени всички видове тествани методи за екстракция - включително тези с кристализирани LSA и LAA
 

Attachments

  • FZYS4rX0uq.pdf
    5.6 MB · Views: 390
Top