Question Как да извлечем амфетамин от псевдоефедрин?

8n398k20k280

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
Как да извлечем амфетамин от псевдоефедрин?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Вие не го правите. В псевдоезика няма метамфетамин, който да можете да извлечете. Трябва да превърнете псевдо в метамфетамин чрез химичен процес, синтез.
Синтезът е описан в раздела "амфетамини" на този форум. Който щяхте да намерите, ако си бяхте направили труда дори да го потърсите, преди да публикувате поредния си въпрос.
 

8n398k20k280

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
Извинете ме, професоре, който е малко арогантен ;)
 

8n398k20k280

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
Ако съм задал този въпрос, не е ли ясно, че не съм разбрал целия процес на синтез?" "DocX" Съжалявам, че не съм роден химик, за да разбера. Мисля, че този форум е в помощ на другите, които са нови в тази област и биха искали повече помощ от родени химици като вас!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
В никакъв случай не съм "вроден химик". Също така съм начинаещ химик. Но критиката ми не е, че не разбирате, а че дори не сте се опитали да го направите.

На първо място, потърсете във форума синтезите, които търсите. ПРЕДИ да задавате въпроси. Това е просто търсене, няма нищо общо с това да си химик.

След това, когато го намерите, го прочетете. Ако там има неща, които не разбирате, потърсете ги в Гугъл. Ако се затрудните, попитайте за тези конкретни неща.

Ако попиташ, както ти направи, "Как се прави амфетамин?", отговорът е "Прочети проклетото описание на синтезатора във форума!".
Ако обаче попитате "Съжалявам, прочетох това описание на синтеза *линк* и не разбирам какво означава да базирам разтвора" (или някаква друга конкретна част от синтеза), можете да получите съвети и отговори. Аз например с удоволствие бих ви помогнал с каквито и да е знания. Можете да намерите няколко примера за това в този форум.

Нормално е да не знаете химия. Не е нормално да бъдете мързеливи и дори да не се опитате. И ако не знаете как да търсите във форума или да задавате въпроси, на които хората действително могат да отговорят, първо трябва да се научите на това. Ако не сте готови да го направите, никой не може да ви помогне и това не е за вас.

Поне това са моите пет цента.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Между другото, ето едно сравнение, което ще ви помогне да разберете:

Да кажем, че това е форум за строителство на различни видове къщи. В него има много планове на етажи и описание на това как да се построят много различни къщи, сред които и една, наречена "Как да построим градска къща".
Тогава вие се появявате и задавате въпроса "Как се строи градска къща?".

Виждате как това може да се възприеме като малко, малко глупаво, нали?

Ако обаче попитате
"Съжалявам, прочетох описанието за това как да построим градска къща, но в него много се споменава за "2 по 4". Не разбирам какво е "2 по 4". Опитах се да го потърся в Google, но не мога да намеря никаква информация. Може ли някой да ми обясни?", хората, разбира се, ще ви помогнат.
Аз знам, че бих помогнал.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Мога ли да извлека амфетамин от псевдоефедрин? Как става това? 😅😅😅
Моля, кажете ми @8n398k20k280.
Виждам това доста сходно, само че имайте предвид, че новият потребител на този форум вероятно не знае какво точно да търси или избира грешни термини за търсене и след това намира междувременно много нови постове като този, без реално съдържание. За по-голяма яснота, трябва ли всички уроци от експерти, или от експерти, обявени за добри, да са в отделна категория, където никой друг не може да отваря теми, или всички тези уроци да се закачат, за да може да се намират по-добре, без да се използва функцията за търсене. Множеството от тези вноски показва, че промяна в областта може би ще бъде уместна, защото не вярвам, че всички наистина се движат с дъската пред главата и просто подават те напълно безсмислен коментар тук. Мисля, че просто има твърде много впечатления, които действат едновременно, трябва да си поемеш добре дъх, за да намериш общ поглед.
И след това пуска този вик за помощ, за да намери началото. Но това претрупва форума.

Сега имаме 10 цента в торбата на пръстена
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Определено! Публикувах това предложение в темата на Хайзенберг за новия стил на форума.
Въпреки че в този конкретен случай то не е приложимо. Той можеше да напише в лентата за търсене точно въпроса, който е публикувал тук, и да получи правилния резултат.

И честно казано, извършването на химични синтези без химическо образование не е реалистично начинание, ако човек не е достатъчно любопитен, предприемчив и интелигентен, за да намери сам всякаква информация и да свърже точките. Тогава е също толкова добре да се върне на пазарите в даркнет и да си купи продукта.
 
Last edited:
Top