Question Колко изгоден е синтезът на амфетамин (speed) на европейския пазар, започващ с прекурсора P2NP?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Направих изчисленията на химикалите в съответствие с химическия синтез на амфетамин, документиран в следващия видеоурок;
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/one-pot-amphetamine-synthesis-from-p2np-with-nabh4-cucl2-1kg-scale.70/
Ако само за получаването на 1 kg скорост са необходими 2016,19 g прекурсор (P2NP), а само 2 kg прекурсор струват 570 EURO, са необходими и 3474,8 g натриев борихидрид, само с тези два химикала се получава повече от 1000 EURO
 

Newbee

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 24, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Масовите доставчици предимно и често режат един килограм с 2-3 килограма кофеин или други неща, тогава му е изгодно.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Това е изгодно преди.

При най-високи изкупни цени амфетамин сулфат може да се произведе за 300EUR на килограм, при закупуване в Европа (НЯМА китайски доставчици) и да се продаде за 1 800 на едро.

600% ми звучи печелившо. Няма нужда от рязане или глупости
 
View previous replies…

Newbee

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 24, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
разбира, но също така, парите говорят.
Благодаря за отговора, шефе.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Парите говорят! За по-малките химици може да е полезно да се обединят за по-големи поръчки, за да получат добри условия за насипни товари

Ескроу и форуми като Breaking Bad могат да направят това възможно!
 

Newbee

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 24, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Имам предвид, че повечето продукти, които идват например от нидерландия, са направени предимно от много химици, навсякъде има много разредени или провалени неща. не помня кога съм успявал да си купя неразредени неща в нидерландия, Амстердам, те дори разреждат а-маслото (фрибазата) със спирт и продават на литър.
 

Newbee

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 24, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Това е, но хипнотично положението с кокаина е доста добро (съотношение цена = качество), но наркотици като мдма и амф са доста боклучави.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Тъжно е, че повечето амфетамини, които се продават в Нидерландия, се продават като мокра паста, която е силно нарязана с кофеин. За съжаление това не е оригиналният продукт като амфетамин сулфат.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Да, хората изобщо трябва да спрат да продават паста.

Ако продавачите в даркнета спрат да доставят паста и се съсредоточат само върху сулфат, декстро и т.н., качеството много бързо ще стане безумно добро.
 

JohnWebb

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
39
Reaction score
45
Points
18
От Twitter на G.Patton

#Амфетаминът е един от най-популярните синтетични наркотици и е доста лесен за приготвяне в домашни условия в кухнята или гаража. Нека изчислим колко ще струва един килограм от това вещество от гледна точка на разходите за реактиви, при условие че амфетаминът се получава чрез редукция на Al/Hg #P2NP.

Разходите за реагенти са взети от #BB_Listings (#BB_Forum).
1 kg 1-фенил-2-нитропропен (#P2NP); - 250 €
10 kg Изопропилов алкохол (IPA); - 90 евро (5 л - 45 евро)
5 kg Ледена оцетна киселина (AcOH); - 75 евро (1 л - 15 евро)
1,2 kg алуминий (предварително нарязани листове от Al фолио); - 18 €
10 g живачен (II) нитрат (Hg(NO3)2); - 65 €
5 kg Натриев хидроксид (NaOH); - 45 € ( Цена: от 1 kg/ 9,00 €)
5 kg ацетон; - 16 € (от железарския магазин Leroy Merlin)
200 g Сярна киселина (H2SO4); - 18 € (1000 ml - 89 €)

След остойностяването на реагентите получаваме цена от 580 € за 1 kg #амфетамин.
От 1 kg #P2NP можем да получим приблизително ~700 g амфетаминов сулфат. Така разходите за 1 kg амфетамин сулфат възлизат на около ~800 €.

При тези изчисления не са взети предвид такива консумативи като спринцовки, pH хартия, филтърна хартия, препарати за почистване на стъклария, ръкавици и др.

Списъкът с необходимите реактиви е изчислен само за 1 kg #P2NP.

В случай на десетократно увеличение на количеството на закупените реактиви, разходите за синтез могат да бъдат намалени с 50 %.

Лабораториите, които купуват метрични тонове реактиви за синтез и използват промишлено оборудване, намаляват разходите за #амфетамин сулфат до около 150 EUR за 1 kg.

Източник @G.Patton
 
View previous replies…

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Натриев борохидрид?
 

JohnWebb

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
39
Reaction score
45
Points
18
Това са реактиви за синтез чрез Al/Hg.
Натриевият борохидрид се използва по пътя p2np/NaBH4/CuCl2 и общата цена ще варира
 
Last edited:

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Добър анализ на цените :)

Бих се съгласил с цените за насипни товари, 300-150EUR е много добър ценови диапазон, към който да се стремим, и съм сигурен, че това би било възможно дори при снабдяване с продукти в Европа, без китайски доставчици.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Що се отнася до маршрута NaBH4/CuCL2, мога спокойно да кажа, че с този маршрут ще бъде възможно да се постигнат цени от 300 евро за килограм амфетамин за всеки, който може да закупи прекурсори на стойност около 10 000 - 15 000 евро, това е ценовият диапазон, в който ще започне да става забавно :)
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Същото за 4mmc 1kg ако u направи и u купи много химикали цената на 1kg е 300€
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Бихте могли да направите много повече бизнес, ако изпращате извън PL
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
в полша има много клиенти, които не трябва да се изпращат в друга държава. изпращането в друга държава е много по-проблемно по-късноһттр://.....
 
Top