Question Как се извършва производството на метамфетамин с медицински течен ефедрин (C10H15NO)?

Napoleon

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 15, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Използвах течността директно и имах проблеми при кристализацията, тя остава като вода, може ли да има проблем в чистотата й или не е възможно да се произвежда метамфетамин с лекарствената течност ефедрин? Използвах метода, съдържащ червен фосфор и солна киселина
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Здравейте, от коя компания сте използвали продукта?
И какъв процент ефедрин е разтворен в какво количество течност (мл)?
 

Napoleon

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 15, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Купих го, като подкупих персонала на болницата. Не знам съставките, единственото, което те знаят, е, че се използва за пациенти. Има ли метод, по който мога да отделя чист ефедрин?
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Теоретично трябва само да оставите течността да се изпари, така че разтвореното в нея вещество (ефедрин HCI) да остане накрая.
Стига да не е смесено нищо друго!
Бих оставил течността да се изпари в широка стъклена купа, при стайна температура, на тъмно място!!!
След това би трябвало да можете да я използвате за редуциране на йод/фосфор (червено) без никакви проблеми.
Аз съм пълен ноуб, но съм опитвал това преди 10 години и е доста лесно!!!
Слънчеви поздрави и късмет
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Здравейте, Наполеон,
Намерих това:
Дозировка и приложение на ефедрин сулфат инжекция
Общи инструкции за дозиране и приложение
Ефедрин сулфат инжекция, 50 mg/ml трябва да се разреди преди да се приложи като интравенозен болус, за да се постигне желаната концентрация. Разредете с нормален физиологичен разтвор или 5% декстроза във вода.....

Какво количество (куб. см) сте използвали? Ако е било като горното, значи сте получили само около 1/20 от необходимото за реакцията.

Подобно на казаното от другите, изсипете течността в плитка чиния или плоска чиния с плоско дъно и оставете цялата вода да се изпари. Остържете остатъка и го претеглете. Това ще бъде солта на ефедрина. МВт от нея ще бъде основата за изчисляване на количествата на другите реактиви.
 
Top