Question Как получавате пакетите?

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Разгледах форумите, но не видях много по този въпрос.

Аз съм в САЩ и искам да поръчам реактиви и малко готов продукт. Притеснява ме идеята за доставка до реалния ми адрес, а и кутията на UPS не ми се струва толкова добра идея.

Затова ми е интересно да чуя как някои от вас го правят.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Не виждате момчета, които да обясняват методите си, защото не искаме да се наситят. Най-лесното нещо, което мога да кажа, е, че трябва да мислите нестандартно, ако не искате да използвате истинския си адрес. Трябва да използвате нечий друг адрес, но КАК можете да използвате нечий друг адрес? :)
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Забавно е, защото след като публикувах въпроса, ми хрумна, че това малко прилича на шпионско търговско занаятчийство. А интелигентният шпионин никога не разкрива методите си.

Оценявам отговора, всъщност мисля, че отговорът ви е доста страхотен :sneaky:
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Ако поискате някакъв готов продукт, най-добре е да го изпратите по пощата, без да се налага да подписвате доставката на пратката.
За по-големи поръчки вече трябва да посочите истинското си име, в случай че не сте вкъщи и трябва да отидете да вземете поръчката в пощата
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Нямате магазини за колетни пратки в САЩ? В Европа хората имат магазини за колетни пратки и шкафове.
 
Top