Question Как да намерите консумативи?

balkanboi

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 7, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Осъзнавам, че това е проста тема, но как се намират забранени химикали? Как се сдобивате с тях и за какво трябва да внимавате? Също така, доставят ли се до Балканите?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Ако живеете на Балканите, това не би трябвало да е твърде трудно. В Източна Европа има много лица, които с удоволствие ще ви ги продадат. Има ли местен форум от родната ви страна, в който можете да рекламирате изследванията си? В противен случай има много човек, който продава леко забранени химикали в Полша.
(Ако имате форум, не се колебайте да го споделите с мен чрез лично съобщение)
 

elementshifter

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 27, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Голяма част от основните химикали могат да бъдат направени изненадващо от майката Земя или просто чрез използване на прости химически методи за пречистване на химикали. Забелязал съм, че солната киселина сярна киселина, също и лугата, известна още като сода каустик или натриев хидроксид има почистващ препарат за канализация Red devil е най-мощната луга, която можете да получите от магазина за техника, без да подозирате, но можете да си направите прости химикали с помощта на електролиза проблемът тук е колко време и колко малко е продуктът, който сте в състояние да получите направете си проучване и ще се изненадате какво можете да направите от нищо само с помощта на елементите, които ви заобикалят
 

Iris HeScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
28
Reaction score
18
Points
8
Deals
8
Първо трябва да ни уведомите от какви химикали се нуждаете, след което ще знаем как да ви помогнем да си ги набавите, няма проблем, че повечето химикали се изпращат до Балканите
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
11
Points
3
Ако живеете в Източна Европа или на Балканите, поръчването на химикали от китайски доставчици чрез alibaba е изключително лесно.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
370
Reaction score
181
Points
43
Alibaba е добро място, но Качеството и количеството изпращат най-доброто
 
Top