Question Как работят националните колетни пратки. добра идея ли е да се изпращат наркотични вещества чрез пощата?

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Притеснявам се да знам дали е безопасно да се изпращат наркотични вещества чрез националната служба за колетни пратки или частни логистични компании с национални пратки, благодаря на всички!
 

davlovsky

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Какво мислите вие? Лол, направо ми се лепва от целия този мед.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Нямам представа, затова питам, говоря за национални пратки, международните пратки явно се проверяват от митниците.
Единственото, което знам, е, че логистичните компании разполагат с металотърсач (за откриване на огнестрелни и остриеви оръжия).
но лично аз съм купувал еърсофт оръжия и оръжия с остриета от aliexpress и те пристигнаха без проблем, а това е международна пратка.
 

davlovsky

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Вие хвърляте зарове. Тук имате уебсайт, който публикува видеоклипове в YouTube, показвайки на хората как да синтезират незаконни наркотици, действайки като център/пазар за закупуване не само на каквито и да е наркотици, но и на всякакви прекурсори, за да могат да произвеждат и свои собствени.

Така че, дори този уебсайт да не е една гигантска медоносна зона (голям шанс), Джони Лоу определено знае, че съществува.
Но нека за момент да предположим, че този уебсайт наистина е легитимен и се управлява от някакъв парцалив екип от лоши, самонадеяни химици-ренегати, а вие самите сте достатъчно улични и технически грамотни, за да се скриете зад няколко слоя сигурност - дори и всички тези звезди да се подредят, в крайна сметка все още хвърляте зарове.

Така че предполагам, че въпросът опира до това дали си заслужава за вас или не. Дали наградата от това да се надрусате с каквото и да е DoC надхвърля риска да ви хванат да купувате наркотици онлайн и да ви ги изпратят по пощата?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
В коя държава се намирате?

Тези от нас, които се намират в Съединените щати
Ето и най-добрият съвет, който бихте могли да научите

Прегледах всяка страница, свързана с уебсайта USPS.com. Дълбоко заровено в една публикация за класовете на пощата пише: "В момента се намирам в САЩ;
" Всички класове поща подлежат на проверка, с изключение на Priority Mail Express ® " по-нататък се говори за времевите ограничения на доставката на следващия ден.
Тя започва от 25 долара, но ако искате да се появи на местоназначението си, това е начинът. Предлагам ви все пак да се опитате да заложите отклонение. Погрешно го етикетирайте и отпечатайте фалшив стикер с обратен адрес, ако е безобидно отпред. НЕ ИЗПРАЩАЙТЕ НИЩО ЗАПАЛИМО, НИКАКВИ ТЮТЮНЕВИ ИЗДЕЛИЯ ИЛИ АЛКОХОЛ. Най-малкото излъжете за това. Двойна импулсивна сделка всичко, което мирише, го увийте във фолио или използвайте кутия Pringles или миларен плик.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Испания (Европа) Виждал съм много хора тук да изпращат наркотици чрез шофьори на глово .
 

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
За европа просто използвайте dpd, опаковайте го добре и обърнете известно внимание на скритостта и 95%+ ще пристигнат.

За националните пратки, в този случай Испания, се прилагат същите правила и 99%+ пристигат без проблеми
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Има много хора, които изпращат лекарства по целия свят с този вид услуга, има две големи и важни съставки, за да финализирате правилно пратката си: трябва да знаете много добре какво правите и трябва да имате късмет. Може би, ако все още си задавате този тип въпроси, е по-добре да направите малко теоретичен опит, да почерпите колкото се може повече информация и да се опитате да поговорите с някои от експертите, това сигурно ще ви помогне. Не правете глупости, ако не сте сигурни в това, което правите, последиците могат да прецакат много неща, запомнете го.
 
Top