Question Как може да ми бъде изпратено нещо, без то да е свързано с мен?

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
им в САЩ, пощенските кутии достатъчно сигурни ли са вече? как става това? Как мога да получавам такива нещаһттр://.... Питам, защото при внос от друга държава последното нещо, което искам, е митниците да могат да ме проследят, в най-лошия случай... Или дори в страната, просто не мога да рискувам някой изпращач да е "медена пита".... Вече имам предишно обвинение за наркотици, така че всичко, с което се забъркам, ще бъде доста осъдително... така че няма място за измама....
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Не на ваше име по кутиите не са достатъчно безопасни. По-боксът е просто съд, който наистина не се различава от кутията до улицата. Трябва да си създадете фалшива самоличност или да заемете нечия, да получите кутия на негово име, да използвате карта за еднократна употреба на пари или нещо, което не е свързано с вас. Помолете някой, на когото имате доверие, да я получи. Той трябва да е чист като сълза и по никакъв начин да не е свързан с покупката, така че да има вероятност да отрече, ако полицаите го доставят. Аз съм точно в същата лодка, опитвам се да разбера как да получа контрабанда, без да бъда открит. Има един форум за сигурност, който определено трябва да разгледате, но някои от нещата, които прочетох там, не мисля, че бих могъл да се науча да правя дори в този живот. Правилният доставчик е всичко. Представете си, че на митницата седи кутия от химическата компания XuCuingchong, адресирана до едно лице. Смятате ли, че те ще бъдат подозрителни? Което ми напомня, че да се криеш зад компания, истинска или добре измислена, може да е техника. Отговарям най-вече, за да видя какво ще кажат другите, защото сега съм тук.
 
Top