Question Как мога да извлека Psilocybe от гъби?

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Някой може ли да ми помогне?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666

Резултати от търсенето за заявка: Psilocybe


Положете известно усилие, за да намерите сами подходящата информация.
 

gameon

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 16, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Така че тръгвайте, просто отделете време или използвайте бутона "Шерх
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
🤮🤮🤮🤮🤮🤮. Ще ви кажа. Да подушиш 5 грама в безмълвен мрак може да е предизвикателство, но да изядеш шот с желе е направо торта. Имам един желиран шот Тек на The Shroomery.org, който е на 15 или повече години. По онова време той беше единственият и е дословно № 2 от онази тема. Ето как отвеждаш псилоцина по-далеч, отколкото някога си искал. Хората често не осъзнават, че само псилоцинът ти влияе. Псилоцибинът се дефосфорира от стомашната ви киселина. Няма да говоря за това, защо магическите гъби правилно се наричат псилоцибин, но има прецедент
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Смърт на егото в стил Маккена, винаги се опитвам да взема телефона си колкото се може по-далеч от мен, когато навлизам толкова дълбоко, а той е в тъмната спалня, боже, нещата, които съм срещал по време на тези психонавтски пътешествия уф, така че веднъж наистина видях как едно врабче свали спяща зеленоглава патица от едно дърво на разсъмване, докато обръщаше бонбони, сега, когато вземам героични дози, има патици в камуфлажни униформи, понякога те просто изглеждат готови за война друг път поведението и студеното им отношение са не толкова фин начин да кажат, че отиват на война, пасивно агресивни фалове, .... Фауловете са фаулове на патици или просто на домашни птици, шибани птици, човече
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Виждам, че имате много отговори в предполагам, че са страхотни кой ги е писал, не съм чел, можете да извлечете псилоцибина, като ги смелите и вярвам, че 1:1 тегловно на етанол екстракция в предполага с малко вода, която по-късно се дестилира ще бъде най-доброто ми предположение за прост начин за получаване на екстракт от вашите мушици, имам кутии за обувки от пан субтропи в момента и някои завист монотуби, това е микология гореща серия за мен, без контам за толкова дълго време, че съм изгорил всички агарови плочи и трансфери, както и повечето зърна от тези първи трансфери, имам някои лилави мистични lc, които се колонизират толкова бързо и правят страхотен продукт, ако се опитвате да ги извлечете в течен етанол и или етанол и dh20 ще бъде маршрут, обзалагам се, че можете да намерите процеса много лесно, те са законни на много места сега, това, което правя, е страхотно и до всички мои аборти или странични или е, че не изглеждат като нещо, което някога ще дам на някого в период на чувал и когато те се натрупват в буркан с кварц, аз ги поставям в магически куршум за кратък цикъл на взрив и след това получавам този много чист лимонов сок от цели храни, който има толкова добър вкус и аз смесвам двете, можете да филтрирате след няколко часа, но обикновено го оставям да се справи при стайна температура в продължение на 12 часа, замразявам чил и филтрирам, след което изпивам лимоновия сок в снимки, който е по-добър от шоколадовите барове или от всичко, което съм направил, очевидно можете да го разпространите по този начин и лимонената киселина прави огромна разлика, забавлявайте се там и гледайте егото си lol
 
Top