Question Помощ, бежов амфетамин

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Здравейте, направих малко амфетамин сулфат и той е с бежов цвят , някак трудно го изсушавам, ако взема малко количество и го изсуша със сешоар, отново става бял. (Използвах сурова сярна киселина, неутрализирана между ph5,5 и 6, разтворителят беше IPA) ефектите са добри, определено амфетамин. Някой има ли идея какво да правя, в момента го нагрявам с вентилатор за отопление (нямам представа как се казва).
TWhmCNsBRe
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Измийте скоростта си с ацетон и използвайте фунията на Бюхнер
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Убих тази партида, след като приключих, тя изглеждаше като хашиш. Но благодаря
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Моят човек,

Течността, която имате в долния десен ъгъл, е от реакцията, трябва да вакуумирате амфетамина до влажно ниво, след което да го залеете със студен ацетон, ако нямате достъп до ацетон, ipa работи също толкова добре, само че изпаряването й отнема повече време, отколкото на ацетона.

Бежовият цвят е от реакционната маса на течността и окислението.

Най-добре
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Току-що купих маслото, изглежда, че моят продавач е твърде мързелив. Взех малко от друг и там проблемът не се случва. Помислих си, че бежовият цвят може да идва и от ph, но направих точно 40ph теста за тази една партида, използвах 200ml Oil в 600ml IPA и разредих сярната киселина 1 към 10 и отидох на ph5,50-6,00. Почти съм сигурен, че ph беше перфектно, но не бих заложил на това, случайно имах прекалено голям контакт на тялото с базата и разтворителя (не бих го препоръчал, изпекох си скоростта, разлях А-базата навсякъде и вече нямам годни кърпи), но благодаря за съвета, но нямах вакуумен филтър и ацетон с мен.^^
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
В случай че искате да получите бял чист амф, можете да извършите киселинно-основна екстракция. Най-малкото можете да филтрирате течността чрез вакуум през фуния на Бюхнер и да я промиете със студен сух ацетон или IPA.
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Нямаше оборудване там, но вече е направено сега, изхвърлих го. Но благодаря
 
Top