Има ли някой солиден, доказан синтез на n,n-DET от триптамин?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Наистина всичко е в заглавието, но честно казано, бих се интересувал от всеки от първичните триптамини, които могат да бъдат получени от триптамин - различен от n,n-DMT.

Iv са успели да синтезират ДМТ от триптамин - което е хубаво, първият пълен синтез на наркотик. Това е приятно усещане - различно от това при извличането, особено като се има предвид, че повечето хора просто не биха разбрали разликата!

Както и да е, ако не мога да направя нищо друго в малки количества, за да опитам за първи път, тогава ще направя голямо количество и ще продам, за да финансирам следващия си проект и може би дори ротативка, защото съм супер мързелив и бих искал да поръчвам по-малко химикали, както и да правя по-малко дестилации!

Както и да е, да, останал ми е много триптамин, така чеһттр://....yeah lol

Някак си забравих колко всъщност струва ДМТ. Може би си заслужава да превърна всичко в ДМТ, тъй като триптаминът е наистина лесен за получаване и изхвърляне lol

Както и да е
Разчитам на умни момчета. Сега имам помпа с въртящи се лопатки, така че мога да издърпам малък вакуум около 1тор или малко над него, така че предполагам, че това открива нови възможности за дестилация, но може и да греша и да няма никакво значение хаха
 
Top