Question Някой купувал ли е химически прекурсори (MDP2P, PMK глицидат, P2P...) от китайски продавач в Alibaba?

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Бих искала да знам какъв е опитът ви при закупуване на химически прекурсори от китайски доставчици чрез alibaba, тъй като това са продукти, които нарушават стандартите на alibaba, покупката няма да бъде защитена от системата за доверително управление на alibaba, така че не би могло да се получи възстановяване на плащането, като бъдат измамени например чрез изпращане на заместващ или различен продукт. Благодаря на всички!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
AliBaba се бори с доставчиците на съмнителни химикали. Сигурен съм, че всички доставчици, които предлагат незаконни позиции за Китай, са измамници.
Но е напълно възможно да закупите ПМК, БМК етилглицидат, бензалдехид, метилпропиофенон или бромкетон.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Знаете ли откъде мога да си купя PMK глицидат? Намерих продавач в Китай, който уж го продава, и той ми позволява лично да отида в компанията му в китайския град Синтай в провинция Хъбей, за да мога да проверя дали това е оригиналният продукт, а не заместител, но това Има ли смисъл, че ми позволява да направя това? тъй като PMK е незаконен в Китай, може да съм китайското правителство
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
PMK ETHYL глицидат е правен.
Съветвам ви да използвате нашата обява, за да намерите доставчик, и след това да извършите транзакция с ескроу услуга, за да се предпазите от измами
 

dark-flight

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 10, 2023
Messages
43
Reaction score
33
Points
18
Deals
18
Сега китайските производители продават прекурсори на истински ПМК.
Той не е забранен от китайското правителство.

Мога да предоставя пълна рецепта от прекурсор на PMK до P2NP.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Не знам откъде сте взели тази информация, MDP2P е незаконен в Китай мат
 
  • Like
Reactions: auc

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
tbhһттр://.... всичко минава през тамһттр://.... осигурена доставка, опция за връщане на парите какво повече искате?
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Уведомете ме, ако имате нужда от мен

Мога да осигуря изследвания на химически прекурсорни материали

Цената ми е много изгодна

Предоставям образци, които можете да тествате
 
Last edited:
Top