Фалшиви P2NP

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Според TLC на няколко проби от жълти кристали, продавани като P2NP, напоследък се продават много напълно или частично фалшиви P2NP. Ами просто е твърде лесно, обикновеният нитростирен, направен от бензалдехид и нитрометан, изглежда почти идентично, мирише идентично и просто не произвежда Амф.

Ако някой познава продавач, който продава истински P2NP на прилична цена в ЕС (не нитрохимикали, моля) и е готов да предостави (платена) проба, моля, напишете ми. thx.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Здравейте, благодаря за информацията. Можете ли да ни кажете от кого сте получили фалшивия p2np? От интерес, защо не сте поръчали нитрохимика? Планирах скоро да направя тестова поръчка от nitrochemis.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Напълно съм сигурен, че Nitrochemis има страхотно качество, бих поръчал там, ако не бяха други лични причини, които правят това невъзможно в момента.
Пробите ми бяха дадени от други хора, които са имали проблеми с получаването на прилични резултати, никой от тях обаче не ми каза от кого точно е купена пробата и така или иначе не бих казал никакво име, тъй като това са само слухове.
Забавно е обаче, че най-добре изглеждащите проби бяха най-лошите, докато една странно тъмномаслена даваше доста добри резултати.

Видях, че често го продават като "Нитростирен" и въпреки че P2NP принадлежи към семейството на нитростирените, обикновеният нитростирен НЕ е това, което искате.
 

Xtrembendion

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇬
Joined
Jul 2, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Бм-химия работи добре за мен , мисля, че u може да поръчате поне 20 г.
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Също така се трових от един продавач на име Пикс, който продава лоша партида фалшиво А-масло
 
Top