Question Фалшиви съединения - как да ги разпознаете?

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Когато бях на 16 години, в ръцете ми попадна една книга, която беше забранена в моята родина - "Анархистическата готварска книга".
В този невероятен том научих много неща, едно от които беше как се прави бананадин.

С приятелите ми правехме тази гадост и бяхме напълно скапани, че африканските банани, които използвахме, изглежда нямаха никакви психоактивни свойства, или че бяхме такива некадърни химици, че не можехме да следваме дори най-елементарните инструкции.

Справихме се обаче много добре с ЛСА от семена на утринна слава :)

Бях на ДНЕС, когато научих, че бананадинът е измамно съединение от Бъркли, което неволно е било споделено в Анархистката готварска книга.

Ако не можем да се доверим на тази библия, на какво можем да се доверим?

И така, като гледаме огромния брой съединения, които плуват там, как да разберем към кое си струва да посегнем и към кое не?

Искам да кажа, просто погледнете богатството от глупости, което е наоколо, как един неспециалист (или дори специалист) да разбере кое е истинско или не?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Няма как Бананадин да е фалшив lol :D

Спомням си, че когато бях млад, също се опитвах да направя тази гадост с приятели и бяхме толкова разочаровани, след като изпушихме гадостта, която създадохме хахаха
Сега, като по-възрастен, потърсих в Гугъл Бананадин и там пише ''измислено психоактивно вещество''... аз също бях днес на години, човече :D
 

TheShocker

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
така че чакайте всички онези пъти, когато се опитвахме да пушим бананови кори, си губехме времетоһттр://????
 
Top