Допълнителен телефон и SIM карта?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Имам стар телефон, в който все още има сим карта, мисля, че е микрофон.

Чудя се дали някой знае за някакви ръководства или сайтове с предложения за начините, по които мога да го използвам?

Предполагам, че вторият номер би бил много ценен, но нямам представа как да действам.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Дали това е телефон, който вече е свързан с името ви чрез мобилен оператор? IDK със сигурност, но мисля, че може да е рисковано като записващо устройство
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Всъщност това е бил служебен телефон, който никога не е бил върнат в.. Единствената информация за него някога е била от някого от предишната работа на къщите... Той е и iphone за съжаление това прави ли този разговор неактуален?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ако му е омръзнало на някой друг, това е добре. Не знам достатъчно за Apple, за да ви кажа дали е рисковано само заради това. Предполагам, че все пак ще ви проследява и ще записва данните ви. Ако бях на ваше място, щях да го продам и да си купя телефон за проследяване за бизнеса
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
батерията така или иначе започва да се раздува lol. Откъде купувате този вид оборудване @miner21? Имам малко btc и ми омръзна да ме измамват..хаха.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Така че просто тракайте телефона от Уолмарт с пари в брой. След това просто купете и минути. Просто не използвайте карта, с която е свързана самоличността ви. Не знам откъде може да се вземе записвачка с бтц, но съм сигурен, че има магазин, който ще ви даде възможност да използвате бтц. Имаше едно приложение, наречено портмоне, което ви позволяваше да купувате неща от Amazon, като накарате друг човек, който иска криптовалута, да направи покупката вместо вас. Не знам дали има алтернатива.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Плащането в брой е най-добрият начин. Просто си купете телефон Google Pixel и стартирайте на него Graphene Os, телефонът с горелка може да бъде опасен. И ЛИТЕРАТУРНО НЕ СИ ИСКАЙТЕ ДА ИЗПОЛЗВАТЕ ТОЗИ ТЕЛЕФОН И ТАЗИ СИМ-карта (ios е буквално гадно за такъв тип неща). Направете си услуга и прочетете библията на ДНМ или започнете да се ровите в раздела за опсек на дред.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Опитах се да намеря работеща връзка за библията на ДН и библията на доставчика на дред, но нито една от тях не работеше, когато проверих. Имате ли връзка?
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Да, моля, искам да ги сваля! Донякъде се радвам, че не мога да използвам iphone, толкова ми омръзна от тях
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Потърпете ме. Опитвам се да намеря работеща връзка. Ще се опитам да направя публикация, когато намеря такава
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
@miner21 @KurtV989 отдавна бях намерил работещ линк, но сега съм го загубил, може би pigmalion може да има такъв, опитайте се да го попитате на dread
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Току-що видях, че и други хора го търсят в един пост в Reddit lol
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ще се разровя наоколо. Има си собствено подразделение на dread, но линкът е свален
 
Top