Question Ефедрин 50-98-2 cas

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
HI, ако някой знае, че ефедринът ще подейства, всеки знае точно за какво :))
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
А какъв е вашият въпрос?
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
Ако от този ЕРХЕДРИН можете да направите Мет
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Ако някой знае как, някой може да го направи. Но това е факт, но какъв е вашият qustion????
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
АКО не знаете отговора бро вие, моля, не отговаряйте, мислете, че всички са разбрали въпроса :)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Разбира се, 😆използвайте функцията за търсене. Ефедринът / псевдоефедринът имат 2 хирални центъра и редукцията отстранява първия, което означава, че и двата продукта преминават през една и съща реакция, за да се получи един и същ продукт Ефедринът и псевдоефедринът са взаимозаменяеми.
Хей, не купувай от мен, момче😆
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
mate знам какво имаш предвид, но не всеки ефедрин е добър за това
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Съществува само 1 ефедрин, той има 2 енантиомера. Бих могъл просто да ви кажа отговора, но по-добрият начин е вие да се чукате и да разберете.
1. Отидете на страницата за ефедрин в Уикипедия и обърнете внимание на хиралността на алфа въглерода.
2. Потърсете "D-метамфетамин", кликнете върху "снимки" и обърнете внимание на хиралността на алфа въглерода. Кой от тях ви е необходим: 1s,2r или 1r,2s
Кажете ни отговора💩
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
Приятел не искам да правя метамфетамин или нещо подобно, мога да подредя ефедрин имам 2 различни номера и не знам кой е по-добър или дали може да се направи метамфетамин и от двата, мислех Въпросите са за, но ако никой не иска да отговори, не ме интересува
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Метамфетамин някой, който може, може да направи и от двете. Псевдо и ефе. Но както казва @Frit Buchner: научете за енантиомерите/изомерите. Аз също не съм достатъчно запознат за съвети, но изглежда, че мога да ти дам малък съвет.
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
Bro аз не питам дали мога да направя от Ephedrin или псевдо аз знам, че мога да направя и от двете аз питам дали мога да направя от всеки Ephedrine, имам възможност да предложим тук на форума и двете са ephedrine, но различен номер CAS единият е HCL, така че аз знам, а вторият е свободен amina... ПОПИТАЙ, защото мисля, че много хора ще се интересуват от тук.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Изглежда много кориозно, искате да предложите нещо и не знаете какво? Потърсете го в Google или в Етикета.
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
грешно мислене, знам какво искам да предложа, преди съм имал Cirrus или EPHEDRINE ARENA, не е необходимо да знам всичко, Arena има EF HCL и не съм открил нито един аптечен продукт, който да съдържа свободен амин,
Това е всичко
 
Top