Question Метод на дтокс

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Имам нужда от съвет относно методите за детоксикация от опиати и соулиции за получаване на продукти за метода на детоксикация
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Зависи от вида на опиата. Първото нещо, което трябва да направите, когато се занимавате с физическа зависимост, е да преминете към най-дълго действащата форма на лекарството, която можете да намерите, добри са лепенките с бупропион. След това просто намалете дозата пропорционално, т.е. дозата от 10 mg, ако премахнете 2 mg, за да я направите 8 mg, тя се намалява с 20 %. Не бихте премахнали отново 2 mg, когато намалявате дозата от 8 mg. Отне ми 2 седмици, за да се отърва от "пристрастяването" към орален морфин (4-5 месеца 10mg на всеки 4 часа или така предписано), след като бях с ниски дози, преминах към кодеин.
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Ако сте на хероин, можете да намалявате дотогава, докато не се разболеете винаги, а след това да преминете към норкос или нещо друго, след което да преминете към онова растение, което всеки използва... започва с в а к. това е дърво. след това трябва да разгледате мегадозирането с витаним с. Веднъж се отървах от хероина с мегадозиране на витаним с и седмици метадон, след което последваха месеци валиум, когато нефеф.Бях без опиати две години, след което попаднах във Fent.been помага на хората от frnt по същия начин, но аз падам до херион от Fent.then dserios хапчета, след това слаби хапчета и витамин c megadoding.look ip на megadosing..its суров, но невероятно effective.theres една мацка, която jyst го използва в нейната рехабилитация и itd wirkin..good luvk my frirnd.i eish yiu най-доброто.
 
Top