Question Дълбоката мрежа се контролира от ЦРУ, Няма анонимност

totkat123

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 12, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Нямаме никаква анонимност в дълбокия уеб, ЦРУ контролира напълно дълбокия уеб. нашият биткойн портфейл е изцяло регистриран и проверен. няма анонимност, тя е фалшива. край.
 

totkat123

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 12, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
KD1ORT8MPn
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
Трябваше да използвам google translate, тъй като вграденият преводач по някаква причина не възприе това..

така или иначе, съгласен съм, до известна степен. ЦРУ, ако наистина иска, може да намери ВСИЧКО за вас. просто не им пука толкова много. ако сте глупав за това или сте им болка в задника (т.е. кралски дилър на наркотици), тогава ще ви арестуват, но в противен случай би трябвало да сте добре. просто използвайте tor или си вземете tails OS или каквото и да е друго. Не искат да хабят ценни ресурси за случайни наркомани. получавал съм наркотици по пощата директно на адреса си, конфискували са ми няколко пакета и все още съм добре. буквално ми се е налагало да се притеснявам повече за майка си (с която живея в момента), отколкото за федералните. btw, много илюстративно изображение, но ме уплаши, защото току-що се събудих x_X
 
Top