Question намаляване на щетите

HEALTH

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Как можете да намалите отрицателните ефекти от производството на лекарства (ако сте химик, а не производител)?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1

HEALTH

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Питам за социалните, екологичните, политическите, здравните вреди... (Ограничаване на вредите за обществото.)
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Така че сигурно си мислите, че производството на наркотици и продажбата им е неморално, защото вреди на хората. Вярно ли е?
Нека да помислим по този начин: хората, които използват наркотици върху себе си, са пълнолетни лица, които са съгласни с това. Те са избрали да си ги купят и да ги вземат, имат пълен контрол върху това, което вкарват в тялото си.

Затова сигурно си мислите, че това е изключително неморално, но тези хора са имали избор и са го направили. Ако са объркали живота си, вината е тяхна, а не ваша. Ако не бяхте направили това вие, те щяха да си го купят от някой друг. Ако наистина искате да намалите вредите, произвеждайте качествен продукт или се обърнете към производители като мен, тъй като съм одобрен във форума Breaking Bad като качествен производител на моя продукт, който завършва всяка стъпка от синтеза с внимание и усилия, за да произведе най-чистия, най-чистия и най-безопасния продукт.

Присъединете се към нашата група, за да научите повече;)

https://bbgate.com/groups/valentino-cartel.73/
 

HEALTH

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Разбирам. Това е отговор(Но аз не съм производител). Има и много други проблеми. Вместо да използвате Hg/Al или NaBH4, можете да използвате H2/PdC в алуминиев водолазен цилиндър...(Това е пример. Не съм тествал).
 
Top