Question Рязане/смесване на кокаин

forgetme666

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 9, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, надявам се, че сте добре, имам малък въпрос знаете ли с какво и как мога да изрежа кокаин и между другото, ако имате видеоклип, който да лежи наоколо по тази тема, не бих отказал;);)
 

Nmakc

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
обикновено с лидокаин , левамизол
 

forgetme666

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 9, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Много ви благодаря, човече, а ти ще знаеш как да го направиш?
 

Nmakc

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
Съжалявам, но не, просто знам, че някои от тях са рязани, трябва да попитате някой, който знае, но рязането е много лошо и клиентите ще избягат от вас
 

kdelorian

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 5, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Здравейте, най-често се използва смес, за да се постигне баланс на кокаиновото опиянение, не забравяйте, че тя се състои по следния начин. Прекарайте ги през носа, спуснете се към гърлото и супирам мозъка, Това е за потребителя, за да последва това усещане, което има ефектът на кокаина, като казах, че моята препоръка е да използвате тези 3 продукта, трябва да смесите тези 3 компонента фенацетин, кофеин, тетракаин това е най-доброто, което можете да използвате Изготвянето на отделна смес от тези продукти обикновено е 15% тетракаин, 35% кофеин и 50% фенацетин. Смесвате всичко и след това можете например да добавите 25% от всеки грам кокаин или да добавите 50% или дори 100%. но това вече е 1 към 1. Надявам се да ти помогна, приятелю, по този начин ще бъдеш професионалист с кокаиновата си разфасовка на базово ниво
 

kdelorian

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 5, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Разбира се, за да бъде сместа омогенна, е необходимо всеки продукт да се раздроби добре, за да се получи много фин прах и да се направи по-омогенна смес
 

kdelorian

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 5, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Разбира се, за да бъде сместа омогенна, е необходимо всеки продукт да се раздроби добре, за да се получи много фин прах и да се направи по-омогенна смес
 

DrugCentral

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Най-добрият разрез е: креатин 40% 40% кокаин 10% амфетамин на прах, смесете в електрически блендер, след което го претрийте под преса с ацетон
 

kdelorian

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 5, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Защо бихте добавили креатин, този продукт не оставя ли вкус или различна миризма, а ако сложите 10% от него, друга част е опасна, не мисля, че човек, който го консумира, ще хареса ефекта, но наистина ме интересува защо креатинът
 

DrugCentral

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Повечето хора слагат смачкани хапчета, не помня кои хапчета то. Креатинът се смесва сравнително добре при смесване, няма ефекти или рискове при смъркане и не боли нос.
 
Top