Question Looking for a vendor Кокаинът е въпрос

spookyfalopero

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте , имам нужда от готвене на кокаин по възможно най-домашния начин. Кой може да ми помогне ? Моля,
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Имате предвид приготвянето на кокаин в крек? На този сайт, в раздел "Видео", има отлично видео, което ще ви научи по-добре, отколкото 2500 думи могат. Това е същият начин, по който го правя аз, и същият начин, по който го правят всички, които познавам
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/crack-cocaine-manufacturing.653/
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Никога не съм чувал за метод, при който се използва топлина, но от друга страна, ако знаете, откъде ще знаете?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Готвач е жаргонно наименование на таен химик, занимаващ се с производство на наркотици. Да се готвиш означава да синтезираш или извличаш
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Нека ви попитам от коя държава или регион сте? Интересува ме само да анализирам диалекта. Разбира се, не мога да не се съглася с вашата интерпретация. Обикновено (винаги) в САЩ готвач е демонстративен термин за някой, който не е опитен в изкуството. т.е. готвач на хапчета прави метамфетамин, но само от хапчета и само с помощта на LiAlH4 или HI. " There's pill cooks, then there's chemists".
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Предлагам ви да го извлечете. Синтезирането му е трудно
 

spookyfalopero2.0

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 19, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Как се извлича информация? Или има някакво по-лесно за производство лекарство? DMA, dmt?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Сигурен съм, че там има някакви растения, съдържащи ДМТ. Имената, с които ги познавам, вече не са такива, защото съм стар 🤣
Banisteriopsis caapi?
Psytrodia viridis?
Anandenonthera Columbia?
Anandenonthera pelagrina?
Има и много други usfse
^^. ^^ тези вероятно са изписани грешно
Що се отнася до извличането на кокаин от Erythoxylum sp. представям си, че те се изсушават, мацерират, накисват в неполярен разтворител и се разбъркват. Цялата растителност се отстранява, разтворителят се концентрира, добавя се киселина/вода и се извлича ECT. Екстракция А/В,но трябва да потърсиш действителен Тек, защото аз никога няма да видя това растение. Чувал съм, че калиевият перманганат се използва за отделяне на множеството алкалоиди.
 
Top