Question Култура на Claviceps purpurea/ерго: има ли търсене?

BioLab

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Здравейте!

В момента отглеждам чиста култура от гъбички на ергота.
Въпросът ми е: има ли нужда, идваща от тази общност, от тази гъба или не? Искам да знам дали си струва усилията да продавам чиста култура от нея.

Най-добре,
BioLab
 

BioLab

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Fwqbysnero

Чист мицел, растящ върху нова плака от една седмица насам
 

pachemguy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 25, 2023
Messages
22
Reaction score
21
Points
3
Това е невероятно, приятелю мой, нещо, което търся от дълго време, определено изисква
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
11
Points
3
Определено бих казал, че е търсена, спомням си, че съм чел за идеята да се събират алкалоидите, които произвежда. Мисля, че проблемът е в това, че хората ще намерят проба в природата и след това ще я поставят върху агар и ще се опитат да я препродадат, без всъщност да намерят няколко проби и да сравнят добива на алкалоиди или да отделят време за създаване на поколения и след това да изберат най-високия добив на ерготамин/лисргинова киселина.

Мисля, че ако предложите проби за продажба, това може да бъде началото на нещо голямо в производството на LSD.
 

BioLab

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Да, това е планът. Имам щам, който може да произвежда алкалоиди върху ръж, но производството в течна среда все още не е най-доброто. Подготвям мутагенезис, за да подобря добивите. Би трябвало да видя по-добри резултати след около 6 месеца до една година.
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
11
Points
3
Намерихте ли образеца в природата или някой ви е благословил с такъв?
 
View previous replies…

BioLab

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Той е взет от дивата природа
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
11
Points
3
Бихте ли могли да създадете отделна тема, за да демонстрирате процеса, който използвате? Ако предпочитате да запазите метода си в тайна, бихте ли могли все пак да споделите с нас напредъка, който постигате?
 

BioLab

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Е, можете да разберете, че тъй като искам да продам този щам в някакъв момент, не искам да обяснявам всичко, но все пак ще се радвам да направя отделна тема за това как напредвам. Ще видя колко подробности искам да вмъкна там!
 

BioLab

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Създаден е списък за щама :)
 
Top