Cbd хашиш с канабионид

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Даден е хашиш cbd . и има канабионид на прах.
Как мога да го сдвоя?
Хашишът има твърда консистенция. може би трябва да го загреете? моля всеки, който може да помогне. благодаря
 
Solution
2 traditional kitchen pots (one smaller than the other). I put a bigger pot on the gas stove, let the tap water run halfway. when the tap water bubbles, I put a small pot in it and throw in cbd or fake hashish. it dissolves, I simply add the desired canna, it dissolves, and I mix it with real hashish. I take a small spoonful and pour it onto a plastic tray (wrap it on a foil tray to keep it fresh, it's easier to clean up the residue afterwards) press it as hard as you like (there are many ways to do this at home as well)

m03

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 16, 2022
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Случайно да знаете какъв е този ноид? Ако знаете / имате приблизителна представа, разгледайте дозирането и обемното дозиране и направете разтвор със сила по ваш избор. Разбиването на хашиша може да помогне, когато решите да го пръскате.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
100 г твърд афганистански хашиш. Мисля, че 2 г кана са достатъчни. Само не знам дали алкохолният разтвор абсорбира хашиша cbd. може би ще го пробода и ще го нарежа на парчета
 

m03

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 16, 2022
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
А, мисля, че не съм разбрал правилно. Мислех, че говорите за синтетична кана, когато споменахте праха.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
2 традиционни кухненски тенджери (едната по-малка от другата). Слагам по-голямата тенджера на газовия котлон, оставям водата от чешмата да тече наполовина. когато водата от чешмата забушува, слагам малката тенджера в нея и хвърлям cbd или фалшив хашиш. той се разтваря, просто добавям желания кана, той се разтваря и го смесвам с истинския хашиш. Вземам малка лъжичка и я изсипвам върху пластмасова тавичка (увийте я върху тавичка с фолио, за да я запазите свежа, по-лесно е да почистите остатъците след това), натиснете я толкова силно, колкото искате (има много начини да направите това и в домашни условия)
 
Solution

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Изсипвам съдържанието на по-малката тенджера върху тавата. малка лъжичка е добра за изстъргване на смолата😄
 
Top