Question Най-добрата преса за таблети и къде да я купя?

SpotOnTheHole

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Търся преса за таблетки, за да правя по-малко от 10 хил. таблетки месечно, но никога не съм купувал такава, коя е най-добрата преса за таблетки и къде мога да я купя? Също така мненията и опитът ще бъдат оценени.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Zp9 е добър избор. Той може да произвежда 9000-16200 таблетки/час. Купете го от Alibaba и кажете на доставчика да го изпрати на две или три пратки .
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Можете ли да споделите с нас доставчика
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
N9MGKCLiNu


Евтина и лесна за настройване преса.
 

kenneth

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
не използвайте LFA, техните машини са ужасни, особено настолните преси. добри са само за смесителите. машините на s3b от кент или поръчката директно от тайван или китай са най-добрите ви залози. Но ако все пак искате да се насочите към TDP, препоръчвам или 1,5, или 6s, те работят най-добре с оформени матрици.
 

SpotOnTheHole

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1

Закупували ли сте някога такава книга? ако да, къде?

Не съм много сигурен в пазаруването от alibaba, защото по-късно може да имам проблеми с полицията.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Използвайте анонимни акаунти и банкиране за него.
Също така за доставката използвайте различни имена и изпращайте оборудването на резервни части, така не би трябвало да се сблъскате с проблеми
 

kenneth

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3

Ако имате варианти да имате заместници на място. най-добре е да минете през Китай. да получите машината, разделена на 2/3 части. TDP са доста лесни за сглобяване и това би било по-дискретно. LFA работят с полицията, мой близък приятел имаше един сблъсък с тази компания преди няколко години, когато купуваха по 100 кг бял фирмапрес (свързващо вещество/пълнител за хапчета от собствената им марка) всяка седмица или нещо подобно и докладваха на властите. Те трябва да докладват за подозрителна дейност. също така имам чувството, че тяхната поддръжка за следпродажбено обслужване е несъществуваща от моя собствен опит, почти като че ли сте купили директно от Тайван или Китай. можете да получите същата машина за част от цената, ако сте поръчали директно от производителите

ако въведете повече планове за безопасна доставка от източника, мисля, че ще имате по-малко да се притеснявате за LE в бъдеще, отколкото да минавате през LFA или друг продавач от Обединеното кралство с банки и информация за доставката, запазена на компютрите им, готови да предадат при каприз старата сметка да почука.
 

LiterateGain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Искам да кажа, че 100 кг фирмапрес всяка седмица, поръчани от частен клиент, а не от компания, са доста подозрителни.
Те нямат друг избор, освен да го съобщят, ако се грижат за бизнеса си.
Освен семейството и може би най-близкия приятел, хората трябва да бъдат наблюдавани.
 
Top