Question Най-добър широкомащабен синтез (+100 kg) за амфетамин от P2NP

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Искам да произвеждам амфетамин в промишлен мащаб от P2NP и бих искал да знам кой е най-добрият начин.
Благодаря на всички!!
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Най-добрият маршрут е първо да намерите купувачи. сигурен съм, че дори не се опитвате да направите мащаб от 1 грам.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Съгласен съм. Научих, че всеки иска да направи килограми метамфетамин, когато получи мисълта, само за да осъзнае "О, по дяволите, всъщност не е толкова евтино, колкото си мислех, особено след като нямам представа какво изобщо се опитвам да направя и трябва да използвам 3 пъти по-скъпи процедури само защото най-добрата ми се струва твърде сложна".

Хората често пренебрегват и размера на съдовете, само за да осъзнаят, че "О, по дяволите, ако искам да направя това и това количество, ми трябват колби с вместимост 20 L+, които струват 4-10 пъти повече от варианта с вместимост 1 L." Бонус е "О, по дяволите, дори да имам колба, ми трябва нагревателна мантия с вместимост 20 L, която също струва толкова".

Да не говорим, че това е невъзможно. Има хора, които са го направили, може би и аз самият съм го правил? Кой знае 🤩... Както и да е, просто казвам, че 99,9 % от хората буквално нямат ресурсите да го направят и най-вероятно никога няма да го направят.

Това, което искам да кажа, е, че всички те си мислят, че ще направят килограм амфетамини при първото си теглене, но в действителност не съществува такава лаборатория, без първо да се направят малки количества и те да се продадат. Сериозно, или имаш парите да направиш нещо подобно, но си твърде стар, без знания и дори да се наслаждаваш на наркотиците, които правиш, или нямаш пари (тъй като вярваш или не, трябва да ядеш/пиеш, да плащаш комунални сметки, колата си...) юк. Така че започвате с малки количества и бавно се изкачвате до самия връх. Но без пари няма лаборатория. А когато няма лаборатория? Няма продукт. Толкова е просто, хора 😋
 
View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
И за да не подценявам силата на тайния химик, но брато не можете просто да влезете в склада на доставчика на химикали и да купите 50 л бензалдехид без въпроси. Трябва да имаш разрешително, което да представиш с валидно обяснение за какво искаш да го използваш. Всъщност се научаваш да се измъкваш доста добре от тези гадости извънредно, но както казах, ако нямаш никаква представа в какво се забъркваш и го правиш, ще те хванат съвсем скоро. Дори ако сте решили да си направите бензалдехид от бензилов алкохол, това става още по-лошо, тъй като хората го използват директно за производство на метамфетамин. Като дори нещо да не е прекурсор, те знаят, пич, знаят за какво могат да го използват хората, те не са пълни идиоти.

Breaking Bad е страхотен сериал, но тази част относно прекурсорите е ех. Да кажем "пренаситена", за да я обозначим леко. Като че ли няма начин да излезете с варели фенилоцетна киселина като в сериала. Това е измислица. Ето защо това е телевизионно шоу. То е за забавление. Но хей, забавно е. Достатъчно е забавно, за да може този форум да отиде в подножието му lmao :LOL:
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Не е лесна работа, повярвайте ми, с всеки изминал ден се убеждавам все повече, че е по-добре да работиш някои дни като "готвач" за сериозна група, отколкото да имаш собствено място, по-трудно е, отколкото хората си мислят.
Очевидно е, че е трудно да се работи професионално и безопасно, но да се работи любителски и да се влезе в затвора е по-лесно и по-малко трудно, това е факт ;-)
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Да, човече, разкажи ми за това.

Не след дълго всъщност започнах да оценявам дори труда, свързан с производството на големи количества от каквото и да било в лабораторията. Независимо дали става дума за лекарства или за някакви други интересни съединения. Истинската ми любов към химията беше това, което ме караше да продължавам.

Всеки път, когато се чувствам гадно и искам да се откажа, просто си мисля колко много съм научил по пътя и как това фундаментално е подпомогнало познанията ми за химията като цяло. В крайна сметка достигнах до момент в живота си, в който това вече не беше труд. Това нямаше нищо общо с наркотиците. Изведнъж бях заобиколен от прекрасни хора в прекрасна лаборатория с прекрасна страст. Осъзнах, че това, което правя, вече не е просто проект или посвещение, а истинско изследване на редки съединения, за които мнозина дори не са чували или виждали със собствените си очи.

Иска ми се това, което правим, да не бъде ограничавано от безсмислени правила и ограничения. Иска ми се да не бъдем цензурирани да казваме каквото искаме, да правим каквото искаме, да вземаме каквото искаме. Аз не съм анархист. Не вярвам, че всички трябва да се избиваме един друг заради незначителни неща. Но вярвам в истинската свобода. Някои хора, които познавам, и някои от форума на ББ ми изглеждат като наистина талантливи личности. Помислете за това. Всички ние работим в тази ограничена среда, в която постоянно ни наблюдават какво правим. И все пак успяваме да синтезираме нечувани досега съединения в лаборатории, финансирани от правителството, които често се затрудняват да го направят сами (говоря въз основа на действителен личен опит).

Пожелавам си да дойде ден, в който да спрем тази лудост и да разберем, че връзката между хората и наркотиците може да съществува симбиотично, без излишно насилие.

Бях химик, преди да започна да произвеждам наркотици. Но истински започнах да живея този невероятен живот, изпълнен с приключения и любов, едва след като започнах да правя наркотици. Ако съм способен да направя съединението, без да навредя на себе си или на другите. то е моя собственост. Без значение какво ми казвате или как се опитвате да ме манипулирате в глупавата си история за това как съм унищожил живота на хората. Знаеш ли какво виждам аз? Действителни, реални хора, които гледат право в очите ми и ми благодарят, че съм им позволил да преживеят това. Позволих им да изпитат любов и чувство на истинско щастие. По безопасен начин, без да си навредят от нечистите гадни наркотици, които са виждали преди появата на моя продукт на улицата.

Майната му на войната срещу наркотиците. Майната му на правоприлагащите органи и на всеки служител, който подкрепя тези глупости. Живейте свободно, хора. Не позволявайте на никого да ви подлъже да правите обратното.
 

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
19
Reaction score
9
Points
3
Прекрасно изразено, приятелю мой.
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Най-добрият начин е да закупите директно (p2np)
Мога да осигуря качествени p2np
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
54
Откакто прецаках голям синтез, за да получа 100 кг продукт, правя 5-10 пъти по-малък, защото имах проблеми с температурата/реакцията, и от днес плача за толкова много загубени химикали :(
 
Top