Question Увеличават ли се продажбите на амфетамини заради недостига на стимуланти в САЩ?

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
От това, което разбирам, печалбите от амфетамини са някак кухи в сравнение с метамфетамини, но, човече, всички тук, в САЩ, са изчерпали ВСИЧКИ предписани стимуланти... Дали хората се обръщат към производители от нашия край? Това добър момент ли е да се качим на влака за тайни амфетамини?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Ако не печелите пари от амфетамин, значи го правите погрешно. Абсолютно можете да направите стек, ако определите цена на продукта си спрямо качеството, което предоставяте. Аз лично имам по-високи цени от конкуренцията, но хората идват при мен, защото моят продукт винаги е такъв, какъвто го казвам, и знаят, че е най-добрият. Те знаят, че получават по-малко, но високото е с по-голяма стойност за тях и за портфейлите им. Те също така знаят, че това е материалът, който ще наруши толерантността им, що се отнася до него. Когато се прави както трябва и се произвежда чист, мощен амфетамин, хората просто не искат повече мръсната гадост. Като цяло да, може да се каже, че амфетаминът е с по-малко търсене конкретно в САЩ, но има пазар за него, особено тогава в ЕС. Има хора, които искат само амфетамин, но не и метамфетамин.

Дори ако го произвеждате в малки количества с добре оптимизиран синтез, просто правите толкова много от толкова малко пари и изходни материали, че вероятно би било трудно да не реализирате печалба. Ако сте добър, квалифициран химик и знаете, че всъщност имате най-добрия синтез в обхвата на вашите възможности и хората все още се оплакват от цената, просто не им продавайте... Преминете към някой друг. Има хора, които разбират, че качеството е по-важно от количеството, дори в света на наркотиците.

Изглежда, че хората пренебрегват това изненадващо, защото получават "нещо", но не в това е въпросът. Смисълът е да разберете най-добрия начин и възможностите на всяка стъпка, която предприемате в синтеза. Повярвайте ми, ако оптимизирате синтеза си, ще спечелите много пари.

Не бива да позволявате на хората да не уважават вас и продукта ви по този начин, когато нямат представа за сложността на производствената операция за подобни неща.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
So ive only ever been making it for myself, Ive made a lot of things for myself just to experiment with but have been considering leveling up a bit and take advantage of this shortage. Никога не съм продавал.... Сега обаче съм в колеж, на 34 години, връщам се, естествено, че отивам за магистър по химия, но в днешно време е трудно да се живее и да се учи в колеж, защото всичко е адски скъпо.... Оттук и въпросът дали само амфетаминът е наистина изгоден. Не искам да правя метамфетамин или нещо подобно на N-метил... По-скоро амфетамин, мескалин, TMA-2 и т.н. Както и да е, благодаря, оценявам отговора, всичко това е наистина полезно да се знае.

Но трябва да попитам какво правиш, за да си сигурен, че твоята е по-добра от останалите? Разпределяте ли рацемата само в Leavo? Дестилирате ли свободната база?
 

2C-Chemicalbook

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Закупените суровини просто се обработват.
Печалбата може да достигне 1000%.
 
Top