Някой се интересува да направи заедно покупка на живачен нитрат? (само за Европа)

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
На първо място. Извинете се на администраторите, ако това не е правилният раздел.


Мисля, че съм в същата ситуация като много от вас и съм ученик химик, който синтезира собствени лекарства. Един от необходимите материали за Скоростта е живачен нитрат, който е малко труден за набавяне (въпреки че винаги можете да си купите няколко термометъра, за да се опитате да извършите амалгамата)


Намерих няколко доста надеждни доставчици в Индия с високо реномирани компании. Проблемът е, че доставките оттам са малко по-скъпи. Успях да намеря живачен нитрат (II) за 700 USD за бутилка от 500 g. Което е много за мен (само 0,1 се използва за направата на урока на този форум).

Идеята ми е, че можем да организираме поръчка между може би 3 души и да получим нещо по-евтино. Казаха ми, че доставката е доста бърза и ще я получа за 1 седмица. И след това бих могъл да ви го изпратя с плик (само в Европа)

Ако се интересувате, можем да се свържем с вас по Mp.
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ако има поне няколко души, които желаят да инвестират в него, ще платим за всичко. По този начин ще проверим доставчика и след това ще го добавим тук в списъка. А потребителите ще могат да ни платят, когато го получат.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Имам готовност за получаване на някои.
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Чакайте, може ли някой да погледне това https://warchem.pl/pl/p/AZOTAN-RTECI-II-1hydrat-czysty-5g/2170
Мислех, че съм го намерил, но когато чувам, че го купувам от индийски доставчик, тогава спирам да съм сигурен. Това е полски уебсайт, от който ще си купя повечето от реагентите за синтез на мефедрон, но търсех и реагенти за скорост цената е 57 злоти за 5 г, така че е нещо като 12 долара
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Това изглежда много добре и най-вече в рамките на Европа! Това може да е по-добър вариант, отколкото да се опитвате да го внасяте от Индия. Благодаря ви.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Говорих с тях и те казаха, че не изпращат извън Полша. жалко


Знаете ли повече страници от този тип?
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Да, знам още една страница, но те са много скъпи за 100 г, искат 118 и 67 долара заради доставката до Обединеното кралство, но ще ви го вмъкна https://www.n2o3.com/pl/katalog/produkty/rteci-ii-azotan-1hydrat_10399 и исках да попитам дали наистина е толкова трудно да се получи живачен нитрат във вашата страна Винаги съм си мислел, че в Полша е много трудно да се получат каквито и да било реактиви
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Съжалявам, че прочетох, че те продават само на компания, а не на индивидуални клиенти, но намерих откъде го купуват http://en.chempur.pl/, но вероятно няма да можете да го купите от тях, така че последното ми предложение е тук https://pol-aura.pl/rteci-ii-azotan-1hydrat-czda-7783-34-8-p-1574.html 10g за 24$ и те трябва да изпращат до Великобритания, и когато се опитах, не работеше ugh
 
Last edited:

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Да, аз също видях този с пол-аура. Изпратих им имейл, но все още не са ми отговорили.

Както и да е, мисля, че съм намерил контакт в Полша, който може да купи там и да го изпрати в Испания.

150 евро може да е малко скъпо за 100 г, но добивът на живачен нитрат според амалграмата във видеото тук е 0,1*7 г амфетамин. Това е около 70 г амфетамин за всеки грам живачен нитрат. Мисля, че това е повече от приемливо изпълнение.
 

megaduck123

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 8, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Искам да получа някои от тях в Северна Америка, има ли идеи?
 

megaduck123

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 8, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Има ли начин да споделите индийския си източник? Бих искала да ги попитам дали са готови да изпратят в Северна Америка, наздраве.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
ако сте от Испания... защо не си купувате живачен HCL? има много уебсайтове, които продават... креме.
 

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, интересува ме. Моля, уведомете ме в PM, ако сте за съвместна покупка
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Моля, не се обръщайте към някоя от по-големите химически компании със собствената си електронна поща или по какъвто и да е начин, който може да бъде проследен до вас лично. Те често са задължени да докладват на полицията за всякакви подозрителни искания. И все пак никоя от тях няма да продава на частни лица.
 
Top