Question Някакви прости лекарства, които можете да направите в Англия?

joesmith1001

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Има ли прости лекарства, които можете да направите в Обединеното кралство, без да се налага да купувате от чужбина?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Ако можете да ни кажете какви магазини за химически реактиви, има в Англия, например, под формата на връзки към техните уебсайтове, ще ви предложим варианти за синтез на наличните химически реактиви.
 
Last edited by a moderator:

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Каква е думата просто, наркотиците са стимулатори, не е просто JWH-018 ще ви отнеме 7 часа синтез и това е "най-лесният" синтетичен канабиноид
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
амфетаминът ще ви отнеме 12 часа, така че не си намирайте лесен "синтез", защото може да е опасен и безполезен, по-добре е да синтезирате нещо трудно, защото си струва.
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
като Alpha-PVP и Alpha-PHP, но не вземайте и двете, защото ще ви увредят съзнанието, това и двете са добри за продаване, но амфетаминът е в пъти по-добър, така че можете да вземете амфетамин, защото няма да увреди съзнанието, но все пак не вземайте много наркотици, защото по-добре е да вземете малко, а след това да предозирате.
 

bunny

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 22, 2022
Messages
5
Reaction score
6
Points
3
Имам също така проблем
мога ли да получа hlep
Много е трудно да се намери какъвто и да е реагент за каквото и да е Съдържанието й
мога ли да дам всички реактиви, които са налични
и ми кажете кой продукт мога да направя.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Пишете в лични съобщения, ще намерим решение на вашите проблеми и въпроси
 
Top