Question Анаболно-андрогенни стероиди (ААС)

P. Julian

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 17, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Тъй като това е форум с много химици и професионалисти, мисля, че темата за АХУ не бива да се подценява. Забелязал съм само един пост по темата тук.
Някой има ли опит с подземната лаборатория на AAS? С процеса на готвене, контрола на качеството или "марките"? Сигурен съм, че бихме могли да си помогнем взаимно.
Моля, не се колебайте да споделите въпросите и опита си в тази тема.
 

givi2me

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Да, това е много лесен процес, първотрябва да си набавите суровини от Китай
тест. Енантат е това, което искате да получите първо и приблизително 75% от приема на всички потребители на стероиди. 95% от
междумускулните инжекционни стероиди се приготвят почти по същия начин като всеки друг с малко повече или по-малко бензил бензонат, бензилов алкохол се добавя към всеки литър в същото количество
всеки път, тъй като се използва за спиране на всичко, което расте в разтворите, след като са бутилирани за употреба (т.е. бактерии)
ще ви трябва колба на Бюхнер, вакуумна помпа, керамични или пластмасови филтърни фунии, филтърна хартия за фуниите, които ще филтрират маслото до степен за инжектиране на хора, което е нещо като .02 um филтърна хартия, в зависимост от количествата, които ще приготвяте, ще зависи от това колко големи фуния и бухнер ще ви трябват, открих, че готвенето в неръждаема стомана е добро, можете да разбърквате с кухненски прибори за разбъркване, бъркалка и източник на нагряване по ваш избор, индукционен котлон е добро евтино преносимо устройство за готвене, голяма купа от неръждаема стомана с плоско дъно, която да се допира до по-голямата част или цялата индукционна повърхност на котлона, индукционният котлон ще работи само с масло в купата, преди да включите нагряването. Суровините могат да се добавят към олиото по едно и също време, както и двата вида бензили.
уведомете ме, ако искате да продължите с този метод, а останалото ще напиша по-късно.
 

P. Julian

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 17, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Благодаря ви за отговора. Написах ви лично съобщение
 
Top