Question Синтез на амфетамин чрез редуктивно аминиране с NaBH4.

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
25
Points
8
Здравейте на всички,

Има ли и някой, който планира да синтезира. Амфетамин чрез редукционно аминиране с NaBH4 от P2NP?
Защото, ако закупим прекурсорите си в насипно състояние заедно, ще бъде много по-евтино!
Кой е съгласен?
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Не мисля, че някой наистина е заинтересован да направи поръчка с човек, когото не познава, да раздели сметката, да раздели поръчката на 2 части и т.н. Честно казано, ако разходите са твърде високи за бюджета ви, по-добре потърсете нещо друго. Това е сериозен бизнес за хора, които правят бизнеса си с главата и няма да поемат никакъв риск за спестяване на няколко € или $.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
25
Points
8
Човек,
Някои от най-добрите ми контакти, които познавам чрез този форум, сега ги познавам лично и не говоря за няколко $ или €, а за закупуване на 500 KG от всеки химикал наведнъж, което е от голямо значение, ако сте в този бизнес и не се опитвате да получите прекурсорите си по-евтино, сте в грешния бизнес!
 
View previous replies…

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Контактите по интернет не са истински контакти, но опитайте късмета си, това беше само ny Лично значение.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
А кой ще го получи? и къде? и препращането към всеки собственик?
Тази логистика ще е по-скъпа от парите, спестени от насипната поръчка, за мен няма никакъв смисъл.
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Така че, когато имате реални контакти, започнете да правите бизнеса си с тях, а не с когото и да било оттук. Нододи ви познава и изглежда, че дори никой не се опитва да приеме предложението ви.
 
Top