Question За реакцията Crystal Meth

DanteFox

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте на всички,

Опитвам се да направя метамфетамин по метода Shake'n Bake. Опитах се няколко пъти да го направя. Но винаги има проблем, който се случва с реакцията. Реакцията никога не се случва. Не знам защо?

Методът ми е следният. Добавяне на амониев нитрат (една чаша) и хапчета псевдоефедрин (3 до 4 кутии), след което се заливат с бензол или етанол.

За съжаление нямам нито едно от тези неща в моя град; гориво на Колман или стартова течност.

След това добавям една литиева лента. И луга (1/4 чаша). Но въпросът е, че знам, че реакцията започва веднага. Но в моя случай това не се случва. Нищо не се случва, така че трябва да знам къде е проблемът! От първия път, когато направих реакцията. Получи се!! Тогава използвах Керозон.

Опуших праха, като просто поставих съда във фризера, без да използвам HCL газ. След като филтрирах само течността.

Така че в заключение, Въпросът ми е как реакцията ще се случи отново, като се използват само моите ограничени бедни инструменти lol.
 

Multivitamin

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Когато метамфетаминът се основава на NaOH в бутилката, той иска да отиде във въглеводороден разтворител, но не иска да отиде в етанол. никога не съм използвал бензол, така че не знам за него, но имайте предвид, че дори малко вода в бутилката може да спре протичането на реакцията.Винаги се уверявайте, че избраният от вас разтворител е възможно най-сух, както амонякът, така и NaOH в бутилката са основни, когато налягането в бутилката се повиши, то ще доведе до превръщането на ефедрин hcl в свободна база, така че реакцията да може да се осъществи.Аз бих се придържал към керосин.Опитвали ли сте течност за запалки zippo, тя вероятно е най-достъпният разтворител в повечето страни за това.

Имайте предвид, че използването на железарски магазин като източник на разтворители и киселини може да доведе до лошо качество на продукта.Разклащането и печенето е метод, който има потенциал да доведе до замърсен продукт.Ако имате добър източник на ефедрин, опитайте вместо това класическа реакция с бреза чрез кондензиране на безводен амоняк.Тя ще доведе до много по-чист продукт, отколкото някога би могъл да се получи с/б.
 

Multivitamin

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3

Lowkeyjbf

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 28, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Не сте споменали добавянето на dh20....
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Методът, който споменавате, е ужасен и е малко вероятно да проработи. Имате ли връзка към действителния метод? Ако не екстрахирате тези хапчета, цялото нишесте в тях ще изцапа цялото нещо. Чел съм 100 варианта на методи и нито един от тях не е бил толкова потаен. Ще си запиша как да отровя приятелите си с нереагирал Судафед и литий 😅. Видях, че тази тема е стара, но вече бях отговорил и затова трябваше да продължа с нея. Моят 😞
 
Top