Looking for a vendor Началото е.. Но все още се нуждаем от помощ

Sitr1x

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
И така, купих си пълен комплект за дестилация и вече разполагам с цялото основно оборудване, необходимо за започване на експерименти, но все още съм в затруднение откъде да започна нещата. Трябва ли да опитам с P2NP---->P2P------>Мет?

Или първо да се опитам да синтезирам нещо като мефедрон?

Може ли някой да ми предостави твърд прекурсор, който мога да направя и който ще ме насочи в правилната посока, или има ли някой добър метод за производство на нитроетан.

Имам увереността да следвам добре написани инструкции и видео ръководства, ако някой може да помогне на брат си!???? Отчаяно се нуждая от задълбочаване на опита си в областта на химията.
 

Sitr1x

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Някой?

Наистина искам да се науча да правя нещо полезно, което да не е прекалено сложно или нещо, от което мога да реализирам някаква форма на печалба.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Здравейте. Съжалявам за дългия отговор. Препоръчвам ви да започнете с 4-MMC, защото е доста лесен синтез и има добър добив, евтин за производство. С какви прекурсори разполагате? Можете да отворите Listing и да потърсите каквото ви трябва.
 

Sitr1x

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Благодаря за отговора G.
Със сигурност се интересувам от производството на 4-mmc, но искам да направя сам 4-метилпропиофенона, вместо да го купувам онлайн.

Имам въпрос и за този прекурсор, 2-йодо-4-метилпропиофенонът по принцип ли е същият като 2-бромо-4-метилпропиофенона и може ли да се използва всеки от тях за получаване на 4-mmc?

Скоро ще последвам видеоръководството тук за 2-йодо-метилпропиофенона и ще ви съобщя как ще се справя.

Благодаря, приятел
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Да, само че различен халоген, реакцията е същата (механизъм). На теория йодът би трябвало да е по-добър за тази реакция.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
По-евтино е да се купи, отколкото да се направи. Ако го правите по-евтино, отколкото се продава, ви е необходимо специално промишлено оборудване.
Да, но йодокетонът е по-нестабилен по време на съхранение, от същото количество йодокетон се получава по-малък добив, отколкото от бромокетон (моларно изчисление). И цената е по-висока.
Там всичко е просто, основното е да се отдели добре медният прах в края на реакцията.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ако сте в САЩ, имам пазар за CAS#96-48-0 от около 2200 литра месечно и списък с чакащи от 5 хил. литра към този момент . Ако можете да направите това за нас в САЩ, много бързо ще станете богат човек.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Тези неща са толкова лесни за приготвяне от продукти, които се продават без рецепта.
 

MrPiolska

SCAM
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
4mmc е много лесно да се направи не е необходимо специално оборудване 2-йодо-4-метилпропиофенон Можете да го направите в микровълнова фурна и 4mmc в бутилки за вино, което е истинска почивка лошо
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Мисля, че говорим за 2 различни неща. Аз говоря за GBL.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Знам, че може да се направи с габба, добавка без рецепта.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Случайно знаете ли как се прави, какво качество произвежда, дали сте в САЩ по някакъв начин. В момента мога да получа всичко, което искам, освен това.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Изпратих ви синтеза, ако е направен правилно, се получава гладък продукт с нулева химическа миризма. Само солена.
 
Top