Question Няколко въпроса относно кокаина и как да го съкратим

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Здравейте, момчета,
това е първият ми пост и се надявам да не съм пропуснал да видя, че на тези въпроси вече е отговорено някъде другаде. Благодаря предварително за всяка помощ и за този форум като цяло, истинско удоволствие е да се прегледа цялото това качествено съдържание тук, във форума!

Сега към моя въпрос/проблем. За късмет, какъвто съм аз и моите приятели, успяхме да видим и употребим кокаин в Колумбия, наистина добър кокаин от надежден източник. Аз съм по-скоро случаен потребител на кокаин и правя само много добър кокаин за европейските стандарти. Преди да посетя Колумбия, така наречената "рибена люспа" ми беше любима, изглеждаше сочна и всеки тест, който направих (бързи тестове, а също и енергиен контрол), ми казваше, че е много чиста (изпратих проби за енергиен контрол, които съдържаха 85-95% кокаин, като не бяха открити разфасовки - поне не активни или известни разфасовки). Бях много доволен, както и моите клиенти и всички останали от качеството.

В Колумбия обаче също видяхме този кокаин с рибена люспа, но това, което наистина привлече вниманието ми, беше по-матовият кокаин, който не приличаше толкова много на рибена люспа. Хайпът му беше много по-чист. Имаме приятел колумбиец, който не се занимава с бизнес, но също казва, че има разлика, която засяга най-вече европейския кокаин (или всеки изнасян кокаин като цяло). Наистина не исках да му повярвам, въпреки че знаех, че има нещо нередно.

Преди няколко дни търсих информация по този въпрос и намерих продавач в Обединеното кралство, който продава точно това, което изглежда е разфасовката. Той го нарича "имитатори", трябва да направят кокаина като рибената люспа, която всеки иска да има и също има същите ефекти + може да увеличи хайпа. Също така го рекламират като неоткриваем от енергийния контрол и също така след измиване все още трябва да остават 80-90% от целия продукт, ако е нарязан 1:1. Те също така предлагат нещо, наречено супермикс. И много други разфасовки за манипулиране на кокаиновата оптика до по-предпочитан в Европа стил.

Дадохме на басерите малко от нашите неразрязани неща, те бяха шокирани и ни казаха, че от много време не са имали толкова чисто опиянение. Така че въпросите ми са следните:

Някой има ли представа какво точно използват, за да го нарежат?
Как постигат вида на рибената люспа?
Как може кокаиновото измиване да не измие това изрязване от него?
Защо енергийният контрол не може да го открие?

Или аз съм просто идиот? Надявам се да не е така, но може би вие можете да ми кажете хаха

С уважение, магьосник
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Здравейте
Предполагам какво вещество използват, но не искам да пиша тук, за да популяризирам този метод. Няма неорганични вещества, които да имат стимулиращ ефект и които да не могат да бъдат открити от съвременното аналитично оборудване като GC-MS. Вероятно този продавач лъже.
чрез пресоване на кокаин хидрохлорид на прах
вещество със същите химични свойства.
Какво представлява енергийният контрол?
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Благодаря за целия принос, наистина го оценявам!

Имам и една идея, бих ви я предал. Бих искал да чуя мнението ви!


Аз също се замислих за това.


Достатъчно ли е само да оказвате натиск? Виждал съм лошо пресован кокаин, който беше твърд, но нямаше тази текстура на шисти/рибни люспи.


Това е една от най-популярните услуги в европа за проверка на наркотиците ви. Вижте повече тук -> https://energycontrol-international.org/
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Аз ги знам =) Тази лаборатория е публикувана в списъка с препоръчителни лаборатории (раздел Analitycal Chem).
Да, в случай че тази кока е достатъчно чиста или рекристализирана в производството
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Виждал съм много чист 95%+ кокаин без вид на рибена люспа, мисля, че това зависи от процеса на образуване. Когато кристализира солта на кокаина, по-голямото време за охлаждане дава този вид, предполагам. Това е само мое предположение.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Времето за охлаждане трябва да бъде след натискането му? Във формата с разтворителя преди процеса на сушене?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Здравейте, какво имате предвид? Съжалявам, но не разбирам напълно какво искате да попитате.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Имам предвид да го прекристализирам, за да има вид на рибена люспа. Ако ще репресирам, то трябва да е след време за охлаждане?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Не е необходимо да го загрявате.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
А как да получа появата на рибена люспа, ако моята е чиста, но дос тава?
 

Waterman9723

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравей, можеш ли да ми изпратиш съобщение в DM как запазваш вида на рибната люспа при рязане?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Политиката на Форума на ББ е в противоречие с всякакви съкращения. Експертите не дават такива съвети. Продавайте чист продукт.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Това е интересно схващане и конкурентно на теорията, която съм смятал за вярна, но достойнството на вашата теория се крие в здравата физика. Подобно на това, когато човек отгрява стомана, бавното ѝ охлаждане би дало време на молекулите да се нормализират и да се изключат недостатъци като липсващи молекули в структурата на решетката. Една по-равномерна кристална структура очевидно би имала по-лъскав вид. Нещо, което се чудя от известно време насам. След като прочетох за реакцията, опосредствана от микровълни, и за диполното колебание и подреждане, причинени от микровълновото излъчване... ако пусна кокаина в ядрена бомба само за секунда Подреждане на диполната ориентация на всички молекули, няма ли това да го накара да изглежда невероятно кристален и лъскав?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Звучи като научна фантастика (за кокаина). =)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Харесвам добрата теория на конспирацията
6ZkrKADzS0
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Разбрах идеята ви, но съм почти сигурен, че тя няма да работи така, както искате.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Вдясно. Защото микровълните осцилират със скорост 900 -2500 пъти в секунда и да се опиташ да накараш молекулите да спрат мъртви, дори не е мислимо, но какво да кажем за електромагнитно поле, което не осцилира. Ако мислех, че е осъществимо, вече щях да съм го опитал. Микровълновите печки могат да извършват някои впечатляващи реакции ис5 пъти по-бързо, но проблемът е, че трябва да имаш специална микровълнова печка. Повечето микровълнови печки, ако ги настроите на 60,% мощност, вместо микровълнова печка с мощност 1200 W, която излъчва 720 W, тя просто я циклично включва, 100 % мощност за 6 секунди и след това изключва за 4 Това изобщо не работи добре, може би бихте могли да поставите реостат или променлив резистор/потенциометър на магнетрона, но ако ще правите всичко това, може би
също така да използвате осцилоскоп и оп и така можете да намалите
честотата до 900hz и да премахнете реостата. Вероятно ще се въздържа, докато не науча малко конвенционална химия, за да направя това
Нещото, което не съм споменал, е конкурентната теория за кокаиновия блясък. Тя се състои в това, че водородът, въпреки че е газ, е метал. Той е с алкалните метали в периодичната таблица. Също така неотдавна учени създадоха елементарен метален водород, като го притиснаха в диамантен порок, и теоретизират, че газовите гиганти имат течен и твърд метален водород в центъра. Металът е лъскав, но ако промените йоните H+ ( PH, НО НЕ ВОДА), тогава C-hcl остава дисоцииран като кокаин 1+, H+, OH- и Cl-, като по този начин не е метален халогенид и няма свойства на метал при атмосферни условия 🧑‍🔬💩
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3

Благодаря. Звучи дори логично за човек като мен, който не се занимава много с химия.
 
Top