rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Здравейте, учители, моля да отговорите. Защо морфолиновият хидрохлорид се намокря в запечатания контейнер? Има ли начин да се изсуши трайно морфолиновият хидрохлорид?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Тъй като е хироскопичен и абсорбира вода Трябва да го загреете, за да освободи водата си, и да загреете буркана, ако се надявате да остане сух (което е смешно, защото е течен. Наличието на инертен газ върху него също би помогнало
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Хелиевият газ е достъпен и евтин. Моля, кажете ми количеството и правилния начин за това. Благодаря
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Хелият е труден, защото е по-лек от въздуха. Искате нещо по-тежко, така че да падне в буркана аргонът е стандарт, но въглеродният диоксид би работил за $0
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Благодарим ви и ви благодарим много
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Само поставянето на няколко пакета силициев диоксид във фурната и изсушаването им наистина добре (или какъвто и да е десикант) и залепването му към капака вероятно ще е достатъчно за изсушаване на въздуха, ако приемем, че сте започнали със сух морфилон
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Искам да е сухо, когато доставям морфолиновия хидрохлорид на прах в 500-грамови торби на клиента. Те тестват продукта с пръсти и съжаляват за покупката, след като докоснат морфолина и се намокрят. Газът Co2 добро решение ли е?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Да, не ми харесва, когато кокаинът ми е влажен или купувам 3,5 г, а след като оставя пакетчето отворено за една нощ, може да е път 2,75 или 3. Платил съм 50 или 75 долара за вода.
Ако бях на твое място, щях да го държа в торбичките с отворен връх на топло и сухо място в продължение на няколко часа. Като лист за бисквити във фурната, на най-ниското ниво, за няколко часа. Друга алтернатива е пакет с изсушител. Всяка от тях може да струва 0,02 долара. Направени са от филтър за кафе или запазена чаена торбичка. Може да има каменна сол, английска сол, глина от двора ви, оризһттр://.... Мога да изброя поне още 10 неща, просто ги сложете във фурната на ниска температура или на друго топло място за няколко часа, за да се изхвърли цялата влага, и ги добавете към торбичките. Не правете торбички в дъждовни дни, ако можете да помогнете. Проверявайте относителната влажност на въздуха и се опитвайте да работите, когато тя е ниска.
 
Top