Комплект 5cladba , помощна информация

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
SECATNo83u

Някой знае ли какво вещество се получава от горната рецепта и техния синтез? анализирано в лабораторията?


Някой знае ли химическата формула на крайния продукт или наименованието?
 

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
Знам, че това е 5cladba, Можете ли да споделите видеото или опита на синтетичния път във форума? thx
 

Wrinkler

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 28, 2023
Messages
8
Reaction score
10
Points
3
Опитах това веднъж и нямах много късмет, но това ми даде един доставчик! ОТНОВО НЯКАК СИ НЕ УСПЯХ И НЯМАМ ПРЕДСТАВА ЗАЩО.

*********************************
!!!!НЕ ПРИЕМАЙТЕ ТОВА КАТО СИГУРЕН СЪВЕТ. ПРОСТО СПОДЕЛЯМ ТОВА, КОЕТО МИ ДАДЕ ЕДИН ДОСТАВЧИК И КОЕТО НЕ СЕ ПОЛУЧИ ДОБРЕ ПЪРВИЯ ПЪТҺТТР://!!!!!
**********************************

Основният материал 1 кг Не съм сигурен какво е това.
DMF CAS 68-12-2 3L
850 г калиев карбонат CAS 584-08-7
5бромо-1пентен 500g
Стъпка 1
Поставете DMF в машината и започнете да разбърквате, след което поставете всички основни материали.
минути, сложете 850 г калиев карбонат и включете нагряването, поддържайте скоростта на нагряване
300-380.Изключете нагряването, когато достигне 55 градуса.
PS:Калиевият карбонат няма да потъне на дъното, ако реагира достатъчно добре.
Стъпка 2
Разбърквайте в продължение на минута и бавно, капка по капка, вкарвайте бромопентена.
температурата бавно ще се повиши.
Стъпка 3
Когато бромопентенът се добави напълно. Наблюдавайте температурата в машината и включете
Поддържайте температурата на 85-90 градуса в продължение на 3-4 часа.
Стъпка 4
Изключете нагряването след 3 до 4 часа и изчакайте да се охлади до стайна температура.
искате да я охладите бързо, напълнете я с кубчета лед.
Стъпка 5
Калиевият карбонат трябва да се измие напълно.В противен случай чистотата на готовата
Калиевият карбонат е разтворим във вода.Неутрален, което показва, че всички
калиевият карбонат вече е отмит с вода.
Пригответе ледена вода (4-5 пъти DMF) в контейнер, ледената вода означава натрошен лед с
нискотемпературна вода с температура под 20 градуса.Поставете охладената реакционна течност в ледена вода
Ще започне да се отделя бял или малко жълт цвят.
30 минути след като поставите цялата охладена реакционна течност в ледена вода, разбъркайте бавно със скоростта на
100 ролки за 2 минути.Повторете този процес три пъти, докато PH на водата за промиване стане 7 или
под 7, след което филтрирайте твърдото вещество.Филтърната торта от бял прах е крайният продукт.
Стъпка 6
Изсушете твърдото вещество, то може да се изсуши на въздух при естествена температура.
 

Mr.Ben

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 21, 2022
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Deals
2
Първо, съотношението на материалите е погрешно. Първата стъпка е да подредите материалите си.
Второ, скоростта и температурата на машината ви трябва да съответстват. Какви са оборотите на миксера ви? Контролът на температурата включва процес на промяна.
При сушене на продукти точката на топене на продукта е 45 градуса и не може да се нагрява и суши.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
171
Reaction score
94
Points
28
Deals
18

Mr.Ben

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 21, 2022
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Deals
2
Вашият доставчик не ви предоставя правилната рецепта.
И не може да ви проследи през целия производствен процес?
 

Wrinkler

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 28, 2023
Messages
8
Reaction score
10
Points
3
Закупил съм ги от TGRC. Сега имам нов метод. Кой продава комплектите? Винаги съм готов за още.
 

Wrinkler

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 28, 2023
Messages
8
Reaction score
10
Points
3
Уилям ми помага да завърша този комплект. Разполагам с всички негови инстукции и с нов комплект, с който да започна. Обичам този форум, защото всички са толкова подкрепящи. Много ви благодаря, момчета. Надявам се, че ще мога да даря 100 щ.д. много скоро.
 

johnnyppp

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 17, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Можете ли да споделите своя нов метод? Имах 2 развалени комплекта масла😭😭
 
Top