Question Синтез на 4CMC

Robertos

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 16, 2023
Messages
26
Reaction score
10
Points
3
Deals
5
Здравейте на всички!!
Надявам се, че правилният раздел да попитам, аз търсех във форума пълен синтез на 4CMC, onlu това, което намерих информация е "правите го същото като 4mmc просто сменяте един продукт", имам някои въпроси относно това някой може да ми помогне с това?
 

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
Здравейте, трябва да използвате 2 разтворителя, за да се осъществи реакцията
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Имам някои въпроси и по този въпрос, какво е желанието за съединения като 3cmc и 4cmc? Всички 4cmc, които съм виждал напоследък, се продават като такива и не мога да разбера защо. Просто искам да разбера защо производителите и дистрибуторите са преминали към продажба само на тези и очевидната суша на истински 4mmc.
 

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
Защото в недерландия е законно, в испания е същото.
 
View previous replies…

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Да, беше. Видях повече 4 ммк, докато 3 ммк беше законно. Сега нито едно от веществата не е законно, но най-срамните са далеч по-разпространени.
 

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
защото, ако беше законно, те правеха много кг/тон сега е незаконно и те все още правеха, защото знаят всички стъпки на синтеза в голям мащаб, те всички тини имат едни и същи клиенти и бизнесът все още върви просто
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
хаха, толкова ли са небрежни производителите и/или търговците от Нидерландия/ЕС, че дори да имат голям запас, дори 4000 кг, толкова малка капка в морето за това, което струва производството или дори покупката на едро, че трябва да се отърват от него - продаден като 4 ммс на същата цена? Това е напълно некоректна търговска практика и причината, поради която големите търговци на едро винаги рискуват, когато купуват от този регион. Страхотни цени, но (обикновено) не им пука какво продават и не са уважавани източници, които дори трябва да са на този пазар. В крайна сметка хората ще преследват печалбите и нещата ще продължат да се търкалят надолу.

Говоря от онлайн сделките от SR1 насам - виждал съм една и съща схема на изплакване и повтаряне с големи операции, работещи под много имена, които ще избягат с плячката, когато монетата е висока, ситуацията е малко гореща или просто е била добра. Със сигурност ще откриете, че те се появяват отново няколко месеца по-късно, за да направят всичко отново. Това, разбира се, е по-голям проблем, който имам, свързан с отговора ви защо те трябва да въртят педалите на този боклук, "защото са направили много".

Продажбата на продукт като нещо, което не е, съзнателно, и защото искате да запазите печалбата си, за да разтоварите самосвал от съединение, което сте избрали да произвеждате/купувате на едро, за да заобиколите законността, е за ваша сметка, за да поемете като бизнес загуба. Процесът на мислене по този въпрос е смешен и същевременно срамен. Продавайте го за това, което е, запълнете търсенето на това, което хората действително искат с истински 4MMC, а който се радва на тези романтични доведени деца, може да ги изкупува както си иска.

Е, това е достатъчно bitchin за тази тема, аз съм сигурен, че някой спасител ще дойде, най-чистите кристали на мефедрон, които блестят на мрачния пазар на катинон и всички ние ще се радваме, ще танцуваме голи по улиците и, разбира се, ще започнем гигантска оргия на мефедрон.
 
Top