Question Въпроси и предложения за #3 срещу #4 H

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Така че,
Аз израснах на #4 H или ECD, докато fent не взе връх . След като се събудих на пазарите, осъзнах различните видове h. Винаги съм приемал, че h, с който бях свикнал, е от Афганистан, което по-късно научих, че е неправилно. Въпросът ми, казано по-просто, е, че забелязах колко евтина е дестинацията #3 H най-вече в Европа. Бях изумен от ниската цена. Въпросът ми е дали е възможно по някакъв начин да се вземе № 3 и да се направи синтез по-нататък, за да се направи № 4? Вероятно не бих се опитал лично, защото науката и математиката ми не са на ниво. И все пак се чудя, ако някой има нужните знания и интелигентност, дали би могло да се направи? Разликата в цената е почти 120 USD. Предполагам, че ако можеше да се направи, щеше да стане. Но все пак j трябва да попитам поради любопитство..... дали това е възможно?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
За да можем да отговорим на въпроса ви, разкрийте използваните наименования (№ 4 H, ECD, № 3)
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
#3 хероин, #4 хероин, ecd=east coast drug (дрога от източното крайбрежие на Чикаго до Ню Йорк)
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
#Номер 3 е свободна база, а номер 4 е версията за сол, нали? Предполагам, че причината, поради която свободната база може да се продава на по-ниска цена, е, че е трудно да се купи толкова много HCl, без да има подозрения? Това е чисто спекулация, логично е свободната база да е по-скъпа, ако ефикасността = цената, тъй като нищо не би намалило ефикасността на свободната версия. От друга страна, съм сигурен, че голяма част от потребителите на H обичат да смъркат H, което просто не е възможно с версията на свободна база
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
Предполагам, че той има предвид трансформирането на кафяви ч от афганистан в бели ч от азия.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Не е ли "Китайска бяла" просто улично наименование на хероин, примесен с фент?
 
View previous replies…

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
назад в "те/моите" дни,с.. китайското бяло беше бял хероин от азия. съжалявам за объркването
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
А, добре, благодаря за обяснението :D
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Сега да. Но едно време China White беше висококачествен хероин от Китай.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Spanarana точно това се чудя. Вземането на големи количества афганистанско кафяво н превръщането му във висококачествен бялһттрѕ://.....ако е възможно, или ако не, защо?
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Още един малък забавен фактһттрѕ://.....В един момент потребителите са можели да избират фр множество фенталози, фент и т.н. . След това уж федералните агенции заплашиха модераторите на пазара, че ще позволят продажбата на оръжия, всичко, свързано.с трафика на хора, и фентъзи, което те смятат за вътрешен тероризъм. Така че China White или синтетичен h станаха общи термини за fent или fent/h mix. За съжаление, сега хората не знаят какво купуват. Преди можеше да се потърсят видовете н общата доза в сравнение с други. Сега това е загадка. Това го прави много по-малко безопасно. Според мен продавачите са компенсирали това, като са пуснали по-слаб продукт и някои видове са остарели. Силно се съмнявам, че ще намерите карф на някой пазар. Ако го намерите, той ще бъде нарязан на 99%. Правителството се опита, но не разбра, че като въведе определени ограничения, всъщност го направи по-малко безопасно за потребителите. При това положение съм щастлив, че никой не продава оръжия, пл, екзотични животни. Винаги се смея, че сума луди жени все още се опитват да наемат наемен убиец онлайн. Спомням си, че в един момент имаше огромен пазар на измамни оръжия. Беше напълно фалшив. Никой не получи нищо. Но хората продължаваха да изпращат монети в продължение на повече от 6 месеца. Чакаха до пощенската си кутия lol!
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Също така знаете ли дали Н в европа е с добро качество или също така всичко е нарязано с фент и всички тези глупости
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Не съм базиран в Европа, но ми казаха, че Fent все още не е поел
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
не, не е като в щатите. предимно кафяво в европа.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
#3 не е в САЩ, с изключение на няколко онлайн купувачи. Също така произходът според мен е различен. В САЩ съм чувал, че повечето идват от Колумбия, докато навсякъде другаде от Афганистан. Чувал съм, че към № 3 трябва да се добави и цитрус. В големите градове на САЩ повечето от тях дори нямат черен катран по някаква причинаһттр://.....
 
Top