Question 🙏Моля, помогнете ми да вляза в производството и синтеза💊

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Здравейте, нов съм в този форум и наистина съм щастлив, че най-накрая намерих хора, които имат знанията, които търсех!

И така, вече почти съм завършил преса за щамповани хапчета, произвеждам дмт успешно извличам концентрати от трева, смесвам постно и т.н. и целта ми е да разбера и да навляза в производството/синтеза на различни вещества.

Мисля, че за началото след производството на dmt най-добрата потенциална стъпка би била да започна да произвеждам 4mmc, защото "лесният синтез", който намерих тук, според мен е най-добрият начин за навлизане в производството на вещество с голямо търсене и само няколко доставчици.

Така че въпросът ми е има ли нещо, което трябва да произвеждам първо, преди да се заема с 4mmc. И има ли други вещества, които мога да произвеждам повече, а след това по-малко "лесно".

Има ли някой, който е готов да ме насочи в правилната посока, по отношение на оборудването, което ще ми е необходимо (магнитна бъркалка и т.н.).

И къде мога да получа веществата, които лесно се изпращат до Австрия?

Какво оборудване трябва да си взема, особено за друго извличане/синтез.

Ще бъде чудесно, ако някой има желание един заинтересован новодошъл с малко опит да натрупа знания и умения!

Поздрави 🙏 и благодаря предварително!!
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
На първо време все още търся някой, който да ми доставя химикали в малък мащаб.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Понякога те могат да бъдат купени. Понякога могат да бъдат отделени от домакинските или автомобилните химикали или препаратите за отстраняване на боя и др. Понякога просто трябва да ги синтезирате. 4mmc изглежда лесно само защото можете да получите 2-b-4-метилпроприофенон. По същия начин много наркотици са лесни за производство. Ако трябваше да започнете с проприонова киселина и да направите пропронилхлорид, за да направите проприофенон, за да направите параметилпроприофенон, за да направите 2-бромо-4-ме-проприофенон, не бихте нарекли това лесно.
Ако
искате помощ, ще трябва НАЙ-МАЛКО да изберете какво ще правите и да извършите предварителната работа. Можете да ядете от ръката ми, но няма да ви дам бутилка
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Нейното по-скоро за това какво оборудване имате производството на всичко е лесно, ако имате добро такова.
4-mmc и подобни съединения са основно само редуциране малко готвене и изваждане с неполярен разтворител, след което се прави кристализация.
 
Top